Metin2 canlılık ne işe yarar? ( Yaşam Enerjisi )

metin2 canlılık
metin2 canlılık

Metin2 canlılık ne işe yarar, sorusuna cevap vereceğiz. Bildiğimiz üzere canlılık efsunu Metin2 oyununda çok fazla önemsenmez fakat etkisi gerçekten büyüktür. Özellikle Pvp Serverlarda adını çok fazla duyduğumuz canlılık efsunu hakkında bugün sizlere bilgi vereceğiz. Son zamanlarda artan aşırı talepler sebebiyle ayrıntılı bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle canlılık efsununa bir göz atalım. Bu efsun daha öncelerde yaşam enerjisi olarak da bilinmekteydi. Fakat artık gelen güncelleme ile birlikte küçük bir isim değişikliği yaşadı ve artık yeni ismi canlılık oldu. Bunun sebebi pek fazla bilinmese de sadece bu değil, bir çok efsun isminde de değişiklik yapıldığı görüldü. Hemen sizlere sırayla bu efunun ne işe yaradığına dair bilgi verelim.

  • VIT değerini arttırır. ( HP arttırır )
  • Her 1 arttırdığınızda 1 defans artar.
  • Her 1 değer için 40 HP puanı artış sağlar.
  • Karanlık küre becerisini arttırmada büyük rol oynar.
  • Savaşçı karakterler için güçlü beden becerisinde çok etkisi vardır. Güçlü beden becerisinin verdiği savunmayı bir miktar arttırır.

 

Metin2 canlılık ne işe yarar, sorusuna cevap verdik. Umarız işinize fazlasıyla yaramıştır. Aşağıdaki yıldız butonlarından konuya oy vermeyi ve yorum yapmayı unutmayın.

Tüm efsunları ve özelliklerini görmek için tıklayınız. 

 

Son olarak Metin2 çeviklik ne işe yarar? isimli konumuzda, Metin2 oyununda çeviklik efsunu hakkında bilgilendirme yaptık. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.