Metin2 çeviklik ne işe yarar?

Ana Sayfa » Metin2 » Metin2 çeviklik ne işe yarar?

metin2 çeviklik ne işe yarar

Metin2 çeviklik ne işe yarar?

Metin2 çeviklik ne işe yarar, sorusuna cevap vereceğiz bugün. Bildiğimiz üzere çeviklik efsunu Metin2 oyununda çok fazla kullanılan efsunlardan bir tanesidir ve oyun içerisinde gerçekten çok önemli bir efsundur. Bugün bu efsun hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Özellikle yeni başlayan oyuncular tarafından bu efsunun özellikleri pek fazla bilinmez ve efsun hakkında bilgi talep eden kişi sayısı çok fazla olmaktadır. Bundan dolayı sizlere Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar, sorusunu cevaplayacağız.

Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar?

Çeviklik efsununun ilk özelliği savuşturma özelliği vermesidir. Tabi ki bu sadece oyuncuların iddiasıdır. İddialara göre oyun içerisinde denenmiş ve savuşturma özelliği verdiği gözlemlenmiştir. Savuşturma genel olarak bildiğimiz “miss” yazısını görmemiz durumudur. Yani atağın işlemesini engellemektedir. Tabi ki dediğimiz gibi bu bir iddiadır ve oyun yönetimi net olarak bu konuda bir açıklama yapmamıştır. Sizlere bu efsunun özelliklerini tek tek sıralayalım ve Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar, sorusuna cevap verelim.

 • Ninjalar çok fazla kullanır. ( Genellikle saldırı değeri arttırdığından dolayı. )
 • Savuşturma özelliği sağlar. ( Oyuncuların iddiasına göre. )
 • DEX statüsünü arttırır.
 • Çeviklik efsunu özellikle saldırı değerini arttırdığından ninjalar tarafından çok sık kullanılır.

 

Bu efsunun özellikleri yukarıdaki gibidir. Daha fazla efsun ve efsunlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

 

Tüm efsunları ve özelliklerini görmek için tıklayınız. 

 

Son olarak Metin2 madalyon parçası ne işe yarar? isimli konumuzda, Metin2 madalyon parçası hakkında bilgi vermiştik. İyi oyunlar dileriz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Metin2 çeviklik ne işe yarar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 Yağmur Sistemi ( C++ ) Uzay nedir? Gta Sa-mp Nedir? Nasıl Oynanır? Düşmanın Sp’sini Çalma Şansı Efsunu ne işe yarar? Rules Of Survival PC indir Metin2 GameGuard Hatası Çözümü, Detects GameHack (v6877++)

  ÖNERİ

  İçimizdeki Tanrı: Belki De Yanlış Yerde Arıyoruz Metin2 Zihinsel Savaşçı Efsunları Metin2 Pvp 7x Hilesi, Güncel Oto Metin Kesici, Toplama, Çekme Metin2 Küpeler Metin2 Pet Kodları PUBG nedir, hakkında bilgi, nasıl indirilir?

  Hoşgeldiniz

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır