Metin2 Dolunay Düşürme (Yerleri)

metin2 dolunay düşürme

Metin2 Dolunay düşürme yerleri diye he gün farklı aramalar yapılıyor. Özellikle oyuncuların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olması dikkatleri üzerine çekiyor. Gel gelelim bu konuda oyuncular gerçekten doğru bilgi alabiliyorlar mı?

Aslında Metin2 Dolunay düşürme işlemi sanıldığı kadar da kolay bir işlem değildir. Öncelikli olarak her iki konuda da bilgi vermekte fayda var.

Metin2 Dolunay Düşürme Yerleri

Öncelikli olarak Dolunay düşürme yerleri hakkında bilgi verelim. Oyunda Dolunay Kılıcı belli yerlerde düşer. Map olarak bilgi verecek olursak 2. Köy en ideal Dolunay düşürme yerlerinden bir tanesidir. Özellikle son zamanlarda oyuncuların çok fazla ilgisini çekmese de 2. Köyde Dolunay rahatlıkla düşebilmektedir.

Metin2 Dolunay Düşürme ( Taktik )

Dolunay aşağıdaki boss ve yaratıkların tamamından düşmektedir.

  • Vahşi Deli
  • Lanetli Alfa Mavi Kurt
  • Vahşi Okçu
  • Vahşi Uzman
  • Vahşi Yüzbaşı
  • Vahşi Asker
  • Yabani Okçu
  • Yabani General
  • Güçlü Yabani Okçu

Yukarıdaki bossların tamamı dolunay içermektedir. Bundan dolayı yapacağınız ilk şey bu bossların fazla olduğu yerlerde kasılmak ve buralarda yaratık kesmeyi yoğunlaştırmak olacaktır. Bu en mantıklı şeydir. Özellikle 2. Köyde, yabanilerin yani Vahşi Uzman’ın bulunduğu bölgede sürekli olarak yaratık öldürmek en doğru olan şey olacaktır. Burada Yabani Okçu sayısı çok fazladır. Bunları seri şekilde keserek çok rahat bir şekilde Dolunay Kılıcı düşürebilirsiniz.

Genellikle Vahşi Yüzbaşı çok zor kesildiği için oyuncular tarafından kesilmemektedir fakat bu bossun en güzel yanlarından bir tanesi de Ruh Taşı düşme ihtimaline sahip olmasıdır. Seri şekilde Vahşi Yüzbaşı keserseniz, Ruh Taşı ve Dolunay Kılıcı düşürme ihtimaliniz artacaktır. Yüzbaşıdan Ruh Taşı düştüğü resimli ve videolu olarak kanıtlanmıştır. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla düşük level karakterinizde Ruh Taşı avına çıkabilirsiniz.

Yabani General konusuna gelince; Yabani General genelde 2. Köyde çok fazla bulunur. Bundan dolayı sürekli olarak keserseniz Dolunay düşürme ihtimaliniz artar. Yabani Okçuların bulunduğu bölgede çok fazla olduğu için, ikisini birden kesmeye çalışın. Düşürme şansınız kat kat artacaktır.

Sizlere elimizden geldiği kadar ayrıntılı bir anlatım sergilemeye çalıştık. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerine göz atabilirsiniz. Son olarak Metin2 İksirler isimli yazımızda, iksirler hakkında bilgi vermiştik. Yorum yapmayı ve takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar.