Metin2 Efsun Botu 2018

Metin2 Efsun Botu

Metin2 Efsun Botu, oyun içerisinde gerçekten en önemli yardımcılardan bir tanesidir. Özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından çok fazla tercih edilen bir botu sizlere paylaşıyoruz. Botun kullanımını sizlere aktaracağız. Metin2 pvp efsun botu oyun içerisinde sizlere çok büyük destek sağlayacaktır. Özellikle ve özellikle hızlı efsun atma özelliği sayesinde oyunda sizlere daha kolay efsun getirmeniz için destek olacaktır.

Metin2 Efsun botu, efsun nesnesiyle hızlı şekilde efsun atmak ve efsunları getirmek için kullanılır. Genel olarak Metin2 pvp efsun botu çok fazla ilgi görmektedir. Çünkü efsun botu Metin2 Türkiye oyununda pek fazla tercih edilmemektedir. Bunun sebebi oyun içerisinde efsun nesnelerinin ücretli olarak satılmasıdır. Bundan dolayı oyuncular Metin2 TR oyununda bu botu kullanamamaktadır. Hemen kurulumu ile ilgili bilgi verelim.

Metin2 Pvp Efsun Botu Kurulumu

Hemen kurulum ile ilgili bilgi verelim.

  • İndireceğiniz klasör içerisinde bir adet inject ve bir adet dll dosyası bulunmaktadır.
  • Bu dosyaları oyun klasörünün içine atarak oyuna giriş yapıyoruz.
  • İnjector dosyasını çalıştırıyoruz ve oyunun açık olduğu .exe uzantısını seçerek Python Loader.dll isimli dosyayı inject ediyoruz.
  • Botumuz otomatik olarak etkinleşecektir ve hızlı şekilde efsun atma işlemine başlamış olacaksınız.

Hemen indirme linklerine geçelim.

Metin2 Efsun Botu indir

Turbobit ( Tek Link )

Dosya.Tc ( Tek Link )

Dosya.Co ( Tek Link )

Google Drive ( Tek Link )

 

Konumuzu beğendiyseniz aşağıdaki yıldızlardan oy vermeyi unutmayın. Son olarak Metin2 Boss Kodları isimli konumuzda Metin2 Boss Kodları hakkında bilgi vermiştik. Daha fazlası için sitemizin diğer bölüm