Metin2 Ejderha Taşı Parçası ne işe yarar? (ETP)

Metin2 Ejderha Taşı Parçası

Metin2 Ejderha Taşı Parçası oyuna yeni eklenmiş bir sistem için gereklidir. Genel olarak yeni oyuncular bu sistem hakkında pek bilgi sahibi olmamaktadır. Bundan dolayı bu konuda sizlere bilgi vermek istedik.

Ejderha Taşı Parçası oyun içerisinde Simya Sisteminin bir parçasıdır. Simya sistemi hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz.

BKZ: Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Simya sayesinde oyuncular artık karakterlerini daha fazla güçlendirebilecektir ve daha fazla güce sahip olacaklardır. Tabi ki bu sistem ile beraber artık bir rekabet de artmış olacaktır.

Simya sistemine göz atmışsanız, bu sistem içerisinde taşlar yer almaktadır. Bu taşları elde edebilmek için başlangıç Ejderha Taşı Parçasından geçmektedir.

Metin2 Ejderha Taşı Parçası nerden düşer?

Bu taşı düşürmek için seviyenize yakın tüm yaratıkları kesebilirsiniz. Bu yaratıklardan belli şans aralıklarında düşmektedir ve her taşın bir süresi vardır. Bu süre dolmadan taş kullanılmalıdır. Taşlar satılabilmektedir. Süresi dolan taş yok olur.

Ejderha Taşı Parçası nasıl kullanılır?

Bu taşı kullanabilmek için Simyacıya gitmeniz gerekmektedir. Simyacıya gittikten sonra envanterinizde 10 adet Ejderha Taşı Parçası bulunmalıdır. Eğer envanterinizde 10 adet taş yoksa bu taşları kullanamazsınız. 10 adet taş bulduğunuzda Simyacı aracılığıyla taşları Cor Draconis‘e dönüştürebilirsiniz.

Cor Draconis içerisinden de değerli simya taşları düşmektedir. Detaylar üstte verdiğimiz simya konumuzda yer almaktadır.

Konumuzun sonuna geldik. Konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.