Metin2 Futbol Topu

Metin2 Futbol Topu

Metin2 Futbol Topu genel olarak etkinliklerde karşımıza çıkan bir Metin2 nesnesidir. Bu nesne genelde sadece etkinliklerde görülür ve genel olarak oyun içerisinde satılmaz. Metin2 Nesne Market sisteminde satılabilmektedir fakat bu sürekli olarak markette olacağı anlamına gelmemektedir.

Futbol Topu Etkinliği başladığında bu top düşmeye başlar.

Metin2 Futbol Topu nerden düşer?

Futbol Topu sadece belli etkinlikler etkin olduğunda düşmektedir. Topları seviyenize yakın yaratık ve bosslardan elde edebilirsiniz. Tüm yaratık ve bosslardan düşmektedir. Seviyenize yakın olmaları yeterlidir. Örneğin 1 level bir karakterin düşüreceği yaratıklar; Yaban Köpekleri, Kurtlar ve Domuzlar olacaktır.

Metin2 Futbol Topu ne işe yarar, içinden ne çıkar?

Futbol Topunu açılabilir bir nesnedir ve içerisinden bazı eşyalar çıkmaktadır. Futbol Topunu açmak için envanterinizdeki topa sağ tıklamanız yeterlidir. Topların içeriği aşağıdaki gibidir.

  • Mavi İksir
  • Kırmızı İksir
  • Zen Fasulyesi
  • Kutsama Kağıdı
  • Beceri Kitabı
  • Altın Bar
  • Gümüş Bar

Yukarıda görüldüğü üzere önemli sayılabilecek eşyalar; Kutsama Kağıdı ve Zen Fasulyesi şeklindedir. Bu iki eşya oyun içerisinde ciddi miktarda fiyatlara satılabilmektedir.

Futbol Topu Eventi ne zaman yapılır?

Genellikle Futbol Topu Eventi genellikle oyun yöneticileri tarafından belirlenen bir takvim ile yapılır ve bu takvimin genel olarak belli bir süresi yoktur. Genelde özel günlerde yapılan bu etkinliğin katılımcı sayısı çok fazladır. Çünkü oyun içerisinde Zen Fasulyesine ve Kutsama Kağıdına ihtiyaç çok fazladır.

Bu iki nesne her zaman için oyunda değer görmüştür.

Son olarak Metin2 At Zırhlama isimli yazımızda, At Zırhlama Görevi hakkında bilgi verdik.