Metin2 General Yerleri

Metin2 General Yerleri

Metin2 General yerleri, oyuncular için çok fazla önemlidir. Çünkü Metin2 oyununda General gerçekten çok fazla kesilmektedir ve oyuncular tarafından çok fazla beklenmektedir.

General’den değerli eşyalar düştüğü gibi, oyuncular tarafından beklenen itemlerden bir tanesi de Kıvrık Anahtar’dır. Bu anahtar ile Sürgün Mağarasında bulunan Mavi Ejderha odasının kapılarını açabilirsiniz ve Ejderhayı kesmek için grubunuz ile birlikte giriş yapabilirsiniz. Bundan dolayı General çok fazla önemlidir.

Metin2 Sürgün Mağarası 2. Kat General yerleri hakkında bilgi verelim.

Metin2 General nerden çıkar? ( Görsel )

Hemen bu konuda sizlere görselle bilgi verelim. Bu konudaki resmimiz aşağıdadır.

Metin2 General Yerleri
Metin2 General Yerleri

Gördüğünüz üzere yukarıda bir yol haritası mevcuttur. Hemen burada belirtilen alanlara açıklık getirelim.

  • Açık Mavi: Ejderha Odası
  • Yeşil: Giriş / Çıkış Kapısı
  • Kırmızı: Komutan
  • Mavi: General 1
  • Sarı: General 2
  • Beyaz: General 3

Yukarıdaki bilgileri kullanarak Sürgün Mağarası 2.Kat kısmında rahatlıkla hareket edebilir ve Generalleri bulabilirsiniz. Generaller 2 saatte bir çıkar ve oyun yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre rastgele çıkmaktadır fakat genel olarak belirttiğimiz bölgelerde sürekli olarak çıkmaktadır.

Metin2 General yerleri hakkında bilgi verdik. Konumuzun sonuna geldiğimizi belirtmekle beraber, bizlere destek olursanız seviniriz. Aşağıdaki yıldızlardan oylama yaparak bizlere destek olabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz. Ek olarak konuya eklemek istediklerinizi İletişim sayfamız aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Kolyeler isimli konumuzda Metin2 Kolyeler hakkında bilgi verdik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.