Metin2 GM Kodları 2018

metin2 gm kodları

Metin2 GM Kodları uzun zamandır ihtiyaç duyulan kodlardır. Özellikle oyuncuların en çok talep ettikleri kodlardan bir tanesi de GM kodlarıdır. Bu kodlar oyun içerisinde özel yetkilerinizi kullanmanıza yaramaktadır.

Genel anlamda oyuncular bu yetkileri kullanamamaktadır. Çünkü oyunda kullanıcıların yetkileri bulunmamaktadır. Bu kodları sadece oyunda yetkisi olanlar kullanabildiğinden dolayı sadece oyundaki GM yani Game Masterlar tarafından kullanabilmektedir. Bundan dolayı oyuncuların bu kodları kullanmaya çalışmaları yanlıştır.

Bu konumuzda kodların tamamını burada yayınlamayacağız. Çünkü kodların tamamını aşağıdaki bağlantıdan kategoriler şeklinde bulabilirsiniz. Sitemizde her GM kodu için farklı yazılar yayınladığımız için burada kodların tamamını paylaşmak yanlış olacaktır.

BKZ: GM Kodları

Oyun içerisinde nasıl kullanıldığına dair bilgi verelim öncelikle. Çünkü bu kodları kullanmak için kodların kullanımının nasıl olduğunu bilmek gerekir. Kodlar genellikle eşya ve boss kodları ile birlikte kullanılır. Bunların detaylarına değinelim.

GM Kodları Nasıl Kullanılır?

GM Kodlarının kullanımı çok basittir. Kodlar genel sohbet penceresi üzerinden kullanılmaktadır. Oyun içerisinden “Enter” tuşuna bastığınızda direkt olarak karşınıza çıkacaktır. Bu tuşa bastıktan sonra açılan konuşma yerine aşağıdaki gibi kodu yazıp “Enter” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Örnek Kodlar;

Örneğin envanterinize bir item çağırmak isterseniz aşağıdaki kodu uygulamanız gerekecektir.

/item [item kodu]

Yukarıdaki kodu yazarak envanterinize item çağırabilirsiniz veya bir boss çağırmak için;

/mob [mob kodu]

Yukarıdaki kodu da kullanarak yanınıza bir boss, slot çağırabilirsiniz.

 

Kodların tamamını Metin2 GM Kodları isimli kategorimizde bulabilirsiniz. Bu kategorimizde güncel olarak tüm kodları bulabilirsiniz ve kullanabilirsiniz. Konumuz işinize yaradıysa lütfen yorum yapmayı unutmayın.

Son olarak Metin2 Mart Ayı Etkinlikleri 2018 isimli konumuzda Mart ayı etkinlikleri hakkında bilgi vermiştik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.