Metin2 İksirler

metin2 iksirler

Metin2 iksirler oyun içerisinde kullanabileceğiniz pek çok tür bulundurmaktadır. Bunlardan bazıları size hızlı hareket sağlarken, kimileri de canınıza destek olmaktadır. İksirler Metin2 konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, sizin için biraz bunlardan bahsedelim. İksir yapımı hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Metin2 ikisirler nasıl yapılır?

Kırmızı İksir:

Satıcıdan kolaylıkla alabileceğiniz bu iksir Sağlık Puanınızı doldurmaktadır. 3 boyu bulunan iksir, uzun bir süre kullanmanıza imkan tanır. Yaralandıkça kullanabilir ve özellikle saldırılarda uzun süreli olarak yaşayabilirsiniz.

Mavi İksir:

Sihir puanınızı artıran iksir, oyun içerisinde en çok kullanılan iksirdir. Yine satıcıdan alabileceğiniz ve üç boyutu bulunan iksir, size büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Metin2 Wiki iksirler konusunda bilgi almak isteyenler için, diğer iksirlere de değinmekte fayda bulunuyor.

Yeşil İksir:

Saldırı anında hızınızı büyük ölçüde artıran ve düşmana daha fazla zarar vermenizi sağlayan yeşil iksir, favori iksirler arasında yer alır.

Mor İksir:

Mor iksir, hızlı hareket etmenize olanak sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında özellikle saldırı alanından kaçmak istiyorsanız bunu tercih etmeniz mümkündür. Oyunda öldürmüş olduğunuz düşmanlarınızdan ve tombala çarkından elde edebilirsiniz.

Soğutma İksiri:

Büyü yapıyorsanız, büyünüzün hızını %20 oranında artırabileceğiniz soğutma iksiri, pek çok oyuncunun ihtiyaç duyduğu iksirler arasında yer almaktadır. Nesne Market’ten alabilir ve kullanabilirsiniz. Kader Çarkı ve Yılbaşlarında gelen Noel Sandığı da soğutma iksiri sunmaktadır.

Şeftali Çiçeği Şurubu:

HP puanınızı anında 500 puan artırmaktadır. Nadir bulunmaktadır. Nesne marketten alabileceğiniz gibi, kader çarkını çevirerek de elde etmek mümkündür.

Metin2 iksiriler isimli konumuzun sonuna geldik. Son olarak Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır? isimli konumuzda Simya hakkında bilgi verdik. Metin2 iksirler ne işe yarar sorusuna cevap arıyorsanız bu konumuz tam size göre. İyi oyunlar dileriz.