Metin2 Kasılma Yerleri

metin2 kasılma yerleri

Metin2 kasılma yerleri oyuncular için gerçekten büyük problem haline gelmiştir. Bundan dolayı sizlere her 10 level için nerede kasılacağınıza dair bilgi vereceğiz ve bunu 90. seviyeye kadar sizlere belirteceğiz. Zaten sonrası profesyonelliğe kalıyor ve artık iş biraz daha zorlaşacağından seçim sizin olacaktır.

Hemen ilk 0-10 level arası kasılma yerleri hakkında bilgi vererek başlayalım.

0-10 Level Kasılma Yerleri

Eğer oyuna yeni başladıysanız ve oyunda herhangi bir eşyanız yoksa ilk olarak Yabani Köpekler kısmında kasılarak 5. seviyeye ulaşın.

5. seviyeye ulaştıktan sonra kurtlar ve yabani domuzlar bölümünde kasılın. Bu bölümlerde zaten kolaylıkla level atabileceksiniz ve 10. seviyeye kolayca ulaşabileceksiniz.

10-20 Level Kasılma Yerleri

10. seviyeden sonra işler biraz daha zorlaşıyor fakat özel alanlarda kasılmaya devam ederseniz problem olacağını sanmıyorum. Yapmanız gereken şey beyaz yeminli kısmında kasılmak olacaktır. En azından sizlere daha fazla tecrübe kazandıracak bölgelerden bir tanesidir. 15. seviyeye kadar 1.Köy ve 2.Köylerde bulunan Beyaz Yeminliler işinizi görecektir.

15. seviyeden sonra karakterinizi geliştirerek 2.Köy bölgesindeki Yabani Piyade gibi yaratıklarla savaşabilir ve kasılabilirsiniz. Eğer sizi zorlarsa Beyaz Yeminlilerle 20. seviyeye kadar devam edin.

20-30 Level Kasılma Yerleri

20. seviyeye gelmek, sıfırdan başlayan biri için hiçte kolay olmayacaktır. İtemlerinizi geliştirmeye çalışın ve bol bol metin kesin. 2. Köyde metin avına çıkın. Hem seviye atlamış olursunuz hem de kendinizi geliştirmek için satacak eşya kazanmış olursunuz. 25. seviyeye kadar metinlerle kasılıp tecrübe kazanmanızı öneririz.

Eğer hızlı kasılmak istiyorsanız, 25. seviyeye kadar 2. Köy Yabani bölgesinde, 25. seviyeden sonra Yabanilerle devam edebilirsiniz veya sağlam iteminiz varsa Çölde akrep ve diğer örümceklerle kasılabilirsiniz. Çöl exp miktarı biraz daha artacaktır.

30-40 Level Kasılma Yerleri

Hızlı kasılmak istemiyorsanız elinizden geldiği kadar metin keserek kasılın. 30 level bir oyuncu için 2. Köyde bulunan metinler idealdir. Eğer hızlı kasılmak istiyorsanız tabi ki itemlerinizin sağlam olması gerekiyor. Eğer sağlam iteminiz varsa yavaştan Çöldeki Örümcek Zindanına gidebilirsiniz. Çoğu kişi size vadiyi önerecektir fakat Orkların verdiği exp oranı sizi yavaşlatacaktır.

Eğer itemleriniz sağlam değilse 2. Köy veya Çöl önerebiliriz. Çünkü buralarda slotlar daha yoğundur ve kesmeniz için daha uygundur. Zorlanmadan kesebilir ve hızlı exp kazanabilirsiniz.

35. seviyeden sonra artık itemleri tamamlayıp kesinlikle Örümcek Zindanı 1. Kat kısmında kasılmanızda fayda olacaktır. Diğer bölgeler yavaş kasılmanıza neden olur.

40-50 Level Kasılma Yerleri

40. seviyeden sonra artık atınızı da aldıysanız Örümcek Zindanı 2. Kat yolu görünmüştür. Sağlam itemlerinizin olması ve bir şamanınızın olması gerçekten önemlidir. Eğer bir şamanınız varsa ve itemleriniz iyiyse ( En az 1000 HP’li iç itemler, +9 Zırh, +9 Silah, +9 Kalkan gibi. ) kesinlikle örümcek zindanına gidin. Zaten 40. seviyeden sonra exp kazanmanız diğer maplarda zor olacaktır.

50-75 Level Kasılma Yerleri

50 ve 75 level arası en iyi exp kazanmanızı sağlayacak bölge Örümcek Zindanı 2. Kat bölgesidir. Bunun dışındaki bölgeler size zaman kaybettirir.

75-90 Level Kasılma Yerleri

75. seviyeden sonra Sürgün Mağarasına giriş yapabilme hakkınız olur. Sürgüne giriş için kan taşı bulun ve orada kasılmaya başlayın. Orası çok daha iyi exp verecektir.

Sürgün dışında bir alternatifiniz de Şeytan Kulesi olabilir. Evet, size şaşırtıcı gelebilir fakat Şeytan Kulesinde kazanacağınız exp miktarı bir hayli fazla olacaktır. Seri şekilde kule yaparsanız güzel exp kazanırsınız. Tabi ki kuleyi tek başınıza yapabiliyorsanız.

 

Metin2 kasılma yerleri isimli konumuzun sonuna geldik. Eğer konumuzu beğendiyseniz aşağıdaki yıldızlardan oy vermeyi unutmayın. Ek olarak yorum yapmayı ve görüş bildirmeyi unutmayın. Bizlere her türlü görüşlerinizi ve şikayetlerinizi İletişim sayfamız aracılığı ile iletebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Kasma Sorunu isimli yazımızda Metin2 oyunundaki kasma sorunu hakkında bilgi verdik ve sorun çözümü hakkında çözüm sunduk.