Metin2 lonca simgeleri indir 2018 ( 3023 Adet – 16×12 )

metin2 lonca simgeleri

Metin2 lonca simgeleri, oyuncular tarından çok fazla talep edilmektedir. Özellikle son zamanlarda çok sık şekilde oyuncular lonca kurdukları için Metin2 lonca simgeleri 16×12 boyutlarında çok fazla talep görmüştür. Bu simgeler genellikle şeffaf olarak talep edilmektedir. Oyuncular bu simgeleri oyun içerisinden loncaları için seçerek, oyun içerisinde bu simgelerin loncalarının başında olmasını sağlayabilmektedirler. Bizim paylaştığımız Metin2 şeffaf lonca simgeleri 16×12 boyutundadır. Belirttiğimiz gibi bu simgelerin içerisinde şeffaf simgeler de bulunmaktadır ve Metin2 lonca simgelerimiz 16 piksel orijinal botuttadır.

Metin2 lonca simgeleri indir, işlemini başlatmak için aşağıdaki linkte bulunan dosyayı indirmeniz yeterli olacaktır. Sizlere bu konuda nasıl işlem yapacağınızı belirtelim.

Metin2 Lonca Simgeleri Nereye Atılır?

Öncelikli olarak yapmamız gereken ilk şey bu simgeleri bilgisayarımıza indirmek olacaktır. İndirme linki aşağıda bulunmaktadır. Bu link aracılığı ile bu simgeleri öncelikle indirmemiz gerekir. Ardından aşağıdaki adımları tek tek takip etmemiz şarttır.

  • İlk olarak dosyaları indiriyoruz ve içerisindeki tüm resimleri bir klasöre çıkarıyoruz.
  • Ardından Metin2 klasörümüzü açıyoruz.
  • Metin2 klasörümüzün içerisinde “upload” isminde bir klasör bulunmaktadır. Bu klasörün içerisine tüm lonca simgelerini atıyoruz.
  • Eğer “upload” klasörü yoksa, Metin2 klasörünün içerisine sağ tıklayarak yeni klasör oluşturuyoruz ve adını “upload” yapıyoruz.
  • Upload klasörümüz varsa veya oluşturduysak bu klasörün içerisine indirdiğimiz tüm simgeleri atıyoruz ve oyuna giriş yapıyoruz.
  • Ardından CTRL + G yaparak lonca bölümünü açıyoruz ve buradan simgemizi seçiyoruz.
  • Simgeyi seçebilmeniz için lonca lideri olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde değişiklik yapamazsınız.

 

3023 Adet Lonca Simgesi İndir

Tıkla İndir (DOSYA.TC)

Tıkla İndir (Dosya.co)

 

 

Lütfen konumuza yorum yapmayı unutmayın. Simgeleri beğendiyseniz aşağıdaki yıldızlar aracılığıyla oy verebilirsiniz. Ek olarak iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilir, görüşlerinizi iletebilirsiniz.

 

Son olarak Metin2 Paskalya Yumurtası ne işe yarar? isimli konumuzda, Metin2 oyununda Paskalya Yumurtasının ne işe yaradığına dair ayrıntılı bilgi vermiştik. Daha fazla konu ve bilgi için sitemizi ziyaret edebilir, Metin2 ile ilgili konulara göz atmak için Metin2 kategorimize göz atabilirsiniz. NMxTR ailesi olarak,  iyi oyunlar dileriz. Tüm oyunculara bol şanslar!