Metin2 Maymun Yumurtası

metin2 maymun yumurtası

Metin2 maymun yumurtası nerde düşer soruları gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Bizde sizler için maymun yumurtası nerede düşer nerede bulunur sorusunun cevabını vermek istedik. Maymun Yumurtası sadece maymun zindanından düşmektedir. Genel olarak çölde bulunan maymun zindanında daha fazla düştüğü gözlemlenmiştir. Çöldeki maymun zindanında ne kadar fazla düşse de diğer maymun zindanının sonlarında da düşmektedir.

Metin2 Maymun Yumurtası nedir?

Metin2 Maymun Yumurtası açıldığında içerisinden petler çıkar. Bu petler geliştirilebilmektedir ve Metin2 Pet Sistemi bulunmaktadır. Belli süreleri vardır ve bu süre dolduktan sonra yok olurlar.

Metin2 Maymun Yumurtası nerden düşer?

Metin2 maymun yumurtası kaya maymunu, yürüyen maymun ve maymun lordundan elde edilir. Bu maymunlar çoğunlukla çöldeki maymun zindanında bulunmaktadır. Diğer maymun zindanlarında en son bölümde bulunan bu maymunlara hemen ulaşmak isteyen arkadaşlar çöldeki maymun zindanına gidebilirler. Bu yumurtayı elde eden Metin2 oyuncular bunu pazarda satabilir veya ticaret penceresine koyabilirler. Yumurtanın süresi 7 gün olup 7 gün sonra envanterden otomatik olarak silinmektedir. 7 gün içerisinde bu yumurta açılmaz ise hesabınızdan otomatik olarak silinecektir. Bu yumurtayı yürüyen maymunlar ve maymun lordundan daha kolay düşürebilirsiniz. Bu yumurtanın düşme ihtimali en yüksek olan bos maymun lordudur. Maymun lordu çöldeki zindanın sonundaki özel odada bulunmaktadır. Özel odaya ulaşıp bu maymunu kesip yumurta elde edebilirsiniz.

Maymun lordundan birçok item düşmektedir. Bu itemler; yarım ay kılıcı, güneş yelpazesi, belirsiz plaka zırh, öldürücü rüzgâr takımı, turuncu kedi elbisesi, zor maymun zindan bitkisi, ruh taşı, at madalyonu, liderin ruh taşı, maymun yumurtası, pet kitabı sandığı, genç pet kitabı, yabani pet kitabı, cesur pet kitabıdır.