Metin2 Ork Reisi Nerde Çıkar?

ork reisi nerde çıkar

Metin2 Ork Reisi nerde, diye bir çok soru geliyor. Özellikle bu patronun nereden çıktığına dair bilgi almak isteyen oyuncu sayısı bir hayli fazla. Bundan dolayı bu konuda detaylı bilgiler vereceğiz.

Metin2 Ork Reisi nerde çıkar, sorusuna cevap vermeden önce Ork Reisi hakkında bazı bilgiler verelim ve bu patronun yani bossun ayrıntılarını gözlemleyelim.

Ork Reisi kodu hakkında bilgi almak isterseniz; Metin2 Boss Kodları

Ork Reisi Hakkında

Ork Reisi, oyunun Seungryong Vadisi kısmında bulunan bir patrondur. Bu boss belli süre aralıklarıyla bu bölgeye gelir ve içerisinden değerli eşyalar çıkar. Bu eşyaları sizler için aşağıda listeleyelim.

  • Ork Reisi Sandığı
  • Liderin Notları
  • Liderin Ruh Taşı
  • Temel Ruh Taşı
  • Ruh Taşı

Görüldüğü üzere bu bosstan ruh taşı düşebilmektedir. Bundan dolayı bu boss oyuncuların dikkatini çekmektedir. Ork Reisinden düşen eşyaları verdiğimize göre artık asıl sorumuzun cevabını verebiliriz.

Metin2 Ork Reisi Nerde Çıkar?

Artık bu sorunun cevabını vermeye geldi sıra! Ork Reisi oyunun Seungryong Vadisi bölgesinde çıkmaktadır. Tapınak ve çevresinde gezmeniz gerekecektir. Ork Reisinin sabit olarak geldiği bir nokta yoktur.

Metin2 Ork Reisi Nerde Çıkar
Metin2 Ork Reisi Nerde Çıkar

Yanda haritada gördüğünüz üzere, üçgen olan kısımın içerisinde belli süre aralıkları ile Ork Reisi görülebilmektedir. Ork Reisinin bu çizgiler dışına çıkması çok zordur ve şu ana kadar bu çizgiler dışına çıkmamıştır. Bundan dolayı yandaki haritada arama yaparak Ork Reisini bulabilir ve kesebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Evet, konumuzun sonuna geldik. Konumuzu beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın. Son olarak Büyülü Metal Kodu (Metin2) isimli konumuzda, Büyülü Metal ve kodu hakkında bilgi verdik.