Metin2 Ot Kodları

Metin2 Ot Kodları

Metin2 Ot Kodları uzun zamandır talep edilen konulardan bir tanesiydi. Bu konumuzda sizlere Ot Kodları hakkında bilgi vereceğiz. Genel olarak bu otlar oyun içerisinden eşya seviyesi yükseltmek için kullanılmaktadır ve Metin2 Pvp Server sunucularında çok fazla kullanılmaktadır.

Metin Ot nerden düşer diye merak ediyorsanız ve otlar hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz.

BKZ: Metin2 Ot Nerden Düşer? ( TR – PVP )

Ot Kodları Metin2 oyunu içerisinde çok fazla talep edilmektedir. Genel olarak bu kodların kullanımını bilmeyenler için anlatım yapalım.

Ot Kodları Metin2’de Nasıl Kullanılır?

Kodların kullanımı aslına çok basittir. Bu kodları kullanabilmek için oyun içerisinde yetkiniz olması gerekmektedir. Oyun içerisinden “Enter” tuşuna basarak genel sohbet ekranına aşağıdaki belirttiğimiz kodu yazın. Aşağıda anlatıldığı gibi kullanabilirsiniz.

/i [ot kodu]

veya

/item [ot kodu]

Örnek: /item 70252 veya /i 70252

Kullanımını öğrendiğimize göre otların kodlarını verelim.

Mavi Ot : 70252

Yeşil Ot : 70253

Kırmızı Ot : 70251

Mor Ot : 70254

 

Yukarıda oyunlarda bulunan tüm otların kodlarını görüyorsunuz. Bu kodları oyunda yetkili olan karakteriniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kodlar sadece oyunda yetkiniz olduğunda çalışır ve bu otlar oyunda bulunuyorsa çalışır. Yani bu otlar oyunda ekli değilse kodlar çalışmaz ve otlar envanterinize gelmez.

Eğer işinize yaradıysa yorum yapmayı unutmayın. Son olarak Metin2 Ban Listesi isimli konumuzda, Metin2 oyununda Metin2 Ban Listesi ile ilgili bilgi verdik.