Metin2 Ot Nerden Düşer? ( TR – PVP )

Metin2 Ot Nerden Düşer

Metin2 Ot nerden düşer, sorusuna cevap vereceğiz. Otlar genel olarak oyunda iksir yapımında ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır ve oyun içerisinde çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenden dolayı otların kullanımı ile ilgili olarak detay vermeyeceğiz. Metin2 TR oyununda su yapımı ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki makalemize göz atmanızda fayda var.

BKZ: Metin2 Su Yapımı ( Metin2 iksir yapımı )

Metin2 TR Ot nerden düşer?

Öncelikle Metin2 TR oyununda bulunan otlardan bahsedelim. Bu otlar belirttiğimiz gibi, genelde iksir yapımında kullanılırlar ve çok amaçlı olarak kullanılabilirler. Bundan dolayı amaçları ile ilgili bilgi almak isterseniz yukarıda linkini verdiğimiz makalemize göz atabilirsiniz.

Otlar genellikle seviyenizdeki tüm yaratıklardan düşmektedir fakat belli bir şansa bağlı olarak düşmektedir. Genelde Örümcek Zindanı gibi bölümlerde çok daha fazla düştüğü görülmektedir. Bundan dolayı oyunda iksir yapacaksanız, sizlere ilk önerimiz zindanlardan düşürmeye çalışmanız daha mantıklıdır.

Metin2 Pvp Ot nerden düşer?

Metin2 Ot nerden düşer, isimli konumuza girmeden önce de belirtmiştik. Metin2 Pvp ve TR için ayrı anlatım yapacağımızı belirtmiştik. Çünkü Metin2 TR ve Metin2 Pvp oyunlarında otlar çok farklı şekilde kullanılmaktadır.

Pvp Serverler‘de Otlar Kırmızı Ot, Mavi Ot, Yeşil Ot gibi değişik renklerde olmaktadırlar. Bu otlar genelde oyunda eşyaların seviyelerini yükseltmek için kullanılır ve oyuncular tarafından çok fazla aranırlar. Bundan dolayı genelde bu otlar değerli olmaktadır. Bazı serverlerde ise oyun yöneticileri tarafından direkt olarak oyun içerisinde pazar edilmektedir.

Genellikle bu otlar Azrail ve Mavi Ejderha gibi bosslardan düşmektedir. Bu bossları keserek bu otları elde edebilmeniz mümkün. Tabi ki biraz uğraştıracaktır. Yine de hangi oyunu oynuyorsanız, o oyunun kılavuzuna da göz atmanızda fayda var.

Evet, Metin2 Ot Nerden Düşer isimli konumuzun sonuna geldik. Son olarak Metin2 Pet Kodları isimli konumuzda Metin2 oyunundaki petlerin kodunu vermiştik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.