Metin2 Para Kasma Yolları

metin2 para kasma

Metin2 para kasma yolları hakkında oyuncular sürekli olarak bilgi almak istiyorlar. Oyun içerisinde para kasmak gerçekten zordur. Özellikle Metin2 TR’de bu iş daha da zorlaşmaktadır.

Oyun içerisinde kolay para kasabilmek, oyunu iyi şekilde tanımaktan geçer. Oyunu iyi şekilde tanımıyorsanız işiniz gerçekten zordur. Özellikle oyunda en çok para düşen yerlerden çok, biraz daha mantıklı davranmanız gerekecektir.

En Kolay Para Nasıl Kasılır?

Metin2 para kasma yolları dendiğinde akla gelen ilk şey, genellikle oyunda en çok para düşen yerleri bulmak olmaktadır. Fakat bu gerçekten yanlıştır. Oyunda çok hızlı para kasmak isterseniz ticaret yapmalısınız. Ticaret yapmak için elinizde satacak veya takas edecek eşya olmalıdır. Bu eşyaların üretim kısmı da tamamen size kalıyor. Üretim kısmında sizlere bazı teknikler verelim.

Metin Kesin

Bu başlık belki de en önemli başlıklardan bir tanesidir. Metin kesmek sizlere ticaretin yolunu açar. Seri olarak bu işlemi yapmanız şart tabi ki.

Aslında oyunda kasılmayı bir süre önermiyoruz. Bir süre, sadece Metin keserek kasılın. Düşen, kendinize ait beceri kitaplarını ayırın. Diğerlerini satın. Metin2 Pvp para kasma için de aynı işlem yapılabilir. Özellikle emek serverlerde bu geçerlidir. Metin2 TR para kasma işlemi de aynı şekilde yapılmalıdır.

Metin Nasıl Kesilir, Hangi Metinleri Kesmeliyim?

Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Kendi seviyenize en yakın olan metinleri bulun. Bu metinleri seri olacak şekilde kesin. Yani sürekli olarak kestikçe kanal değiştirin. Oyunda artık 6 tane kanal var. Her kanalda bir metne maximum 5 dakika ayırsanız, 5 kanalda 25 dakika harcamış olursunuz. Zaten 25 dakika sonra ilk kanala girdiğinizde yeni metin gelmiş olacaktır. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olursunuz. 40. seviye metinlerden sonraki metinlerde (40. seviye metin de dahildir) ruh taşı düşmektedir. Ruh taşı oyuncular için önemli bir nesnedir ve bunu düşürüp satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Paralarınızı Stoklayın

Bir yan hesap açın ve onu pazar hesabı olarak kullanın. Metinden düşürdüğünüz değerli eşyaları sürekli olarak satışta bekletin. Sürekli olarak satıp paranızı stoklayın ve gereksiz harcamalardan kaçının. Elinizden geldiği kadar +50 – +60 seviye üzeri eşyalar alın ve ileriki seviyelere karakterinizi hazırlayın. Sürekli metin keserek kasıldığınızda 50-60. seviyeye geldiğinizde neredeyse tüm eşyalarınızı almış olursunuz.

Şeytan Kulesi

Metin2 para kasma yolları içerisindeki bir alternatif ise Şeytan Kulesidir. Kuleye çıkan bir grup bulup demirci katına çıkarak eşya basabilirsiniz. Genelde geçişten önce çok ucuz olup, geçişten sonra gerçekten para edecek item seçin. Örneğin +6 Siyah Çelik ucuzdur. Bunu +7 yapmak zordur ve inci gibi itemler istediği için maliyetlidir. +6 Siyah Çelik Zırh alıp kuleye gidin ve birkaç karekterinizi götürün. Böylelikle birden fazla çelik basma şansınız olacaktır ve başarılı şekilde geçirme ihtimalinizi arttırmış olacaksınız.

Evet, “Metin2 Para Kasma Yolları” isimli konumuzun sonuna geldik. Konuyu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın.

Son olarak Metin2 WS lik Serverler isimli konumuzda Metin2 WS’lik Serverler hakkında bilgi verdik. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.