Metin2 rüzgar dayanıklığı ne işe yarar?

Metin2 rüzgar dayanıklığı ne işe yarar, sorusu çok fazla soruluyor. Biz de bugün sizlere bu sorunun cevabını vermek üzere bu konuyu açtık. Rüzgâra Karşı Dayanıklılık efsunu için oyun firması gerçekten oyuncuları üzecek nitelikte bir açıklama yapmıştır. Bu efsunun herhangi bir işlevinin olmadığını belirtmiştir. Normalde buna benzer bir efsun daha bulunmaktaydı. O efsunun ismi de Ateşe Karşı Dayanıklılık efsunuydu. Bu efsun da oyunun yaptığı açıklama ile etkisiz olduğu belirtildi. Aynı şekilde Rüzgâra Karşı Dayanıklılık efsunu da etkisiz olarak oyun tarihine geçti. Tabi ki Private Serverlarda nasıl ayarlanmıştır bu konuda net bilgi yok çünkü her Private Serverda yani Pvp Serverlarda bu efsun değişkenlik gösterebiliyor. Bazı oyunlarda işlevli olarak ayarlanmakta bazı oyunlarda da tam tersi olarak ayarlanmaktadır.

 

  • Oyun şirketi olan Game Forge şirketi tarafından bu efsunun işlevsiz olduğu belirtilmiştir.
  • Bu durum oyuncular tarafından hoş karşılanmamıştır. En azından efsunun oyundan tamamen kaldırılması talep edilmiştir.
  • Bazı Metin2 Private Serverlarda Delici Vuruş Şansı efsununa karşı dayanıklılık sağladığı iddia edilmiştir. Fakat bu tüm serverlarda net olarak çalışmamaktadır.

 

 

Sonuç olarak;

Metin2 rüzgar dayanıklığı ne işe yarar, sorusunun cevabını verdik. Oyunun firması tarafından yapılan açıklamada bu efsunun işlevsiz olduğu belirtilmiştir fakat Metin2 Private Serverlarda etkili olduğu iddia edilmektedir. Tabi ki tüm Pvp serverlarda etkili olup olmadığı bilinmiyor fakat bazı oyunlarda etkili olduğu oyuncular tarafından belirtilmiştir.

 

Efsunların tamamının özelliklerini ayrıntılı olarak görmek için tıklayın.