Metin2 Sayfa Görevleri ( Uriel Sayfa Görevleri )

metin2 sayfa görevleri

Metin2 sayfa görevleri ve ödülleri için detaylı bir şekilde görevleri inceleyeceğiz. Bu görevler belirli levellerde gelmekle beraber, zorlu olsa da sonunda güzel ödülleri bulunmaktadır. Metin2 Uriel sayfa görevleride bu liste içerisinde yer almaktadır. Sayfa görevleri Metin2’de gelişmenizi sağlayacak olan en iyi görevlerdir.

Sayfa Görevi 1: 32 Level Gizli Kitap Görevi

Göreve başlamak için uriel adlı npc’yi ziyaret etmelisiniz. Bunun ardından size vereceği bilgi de Seyyar Satıcı’ya gitmenizi söyleyecek, bu npc 2. Köyde yer almaktadır. Seyyar satıcı sizden 20 tane gümüş kılıç bulmanızı isteyecek, bunu tamamladıktan sonra tekrar Seyyar Satıcıya dönmeniz gerekiyor. Ardından Weol Anıtını bulmanızı ve bulduğunuzda anıt tarafından size Günlük Sayfası verilecek.  Anıt 1. Köyde bulunmaktadır. Bunun ardından Uriel’e döneceksiniz.

 

Sayfa Görevi 2: 32 Level Gizli Kitap Görevi

Urielnpcsimetin2 sayfa görevlerinin başlangıç noktasıdır. Buradan YangShin’e gitmeniz istenecek. Ardından günlük sayfası düşürene dek Elit Ork Büyücüsü kesmeniz gerekiyor. Günlük sayfası düştükten sonra tekrar uriel’e dönmelisiniz.

 

Sayfa Görevi 3: 40 Level Gizli Kitap Görevi

Uriel’e giderek görevi al ve Kibirli Karanlık Fanatik öldürerek günlük sayfasını düşür, düşürdükten sonra tekrar uriel’e dön metin2 sayfa görevleriödülünü kazan.

 

Sayfa Görevi 4: 40 Level Gizli Kitap Görevi -2

Uriele git, görevi aldıktan sonra çöldeki maymun zindanı normale gir ve Wha anıtı ile Su anıtını bul. Uriele tekrar geri dön.

 

Sayfa Görevi 5: 40 Level Gizli Kitap Görevi -3

Sırası ile Uriel, Yüzbaşı, Nakajima’ya uğra. Günlük sayfasını bulmak için Vahşi Yüzbaşı öldür ve uriele dön. Teslim etmen için 47 Level olman gerekiyor.

 

Sayfa Görevi 6: 47 Level Gizli Kitap Görevi

Uriele giderek görevi al, örümcek zindanında bulunan anıtı bul. Turuncu odada olan anıttan günlük sayfasını aldıktan sonra, uriele dön ve ödülünü al.

 

Sayfa Görevi 7: 47 Level Çöl Haydutları

Müzisyen Yu-Hwan’ı 2.Köyde bul. Günlük sayfası elde edene kadar Çöl Haydutu öldür. Günlük sayfası elde edince Yu-Hwan’a geri dön ve ardından Uriel’e git. Görev tamamlanmış olacaktır.

 

Sayfa Görevi 8: 47 Level Yılan Kılıççıları Öldür

Öncelikle Uriel’e gidilir. Buradan görev alındıktan sonra Yılan Kılıççı ve Yılan Okçu öldürülür. Günlük sayfası çıkana kadar öldürmeye devam etmelisiniz. Ardından Uriel’e geri dönülür.

 

Sayfa Görevi 9: 50 Level Gizli Kitap

Öncelikle Uriel’e gidilir. Günlük sayfası elde edene kadar Kibirli Zehirli Asker Örümcek öldürülür. Ardından Uriel’e geri dönülerek görev tamamlanır.

 

Sayfa Görevi 10: 50 Level Gizli Kitap

Görev tamamlanması için Sohan Dağına gidilir. Haritanın sol alt köşesindeki Eski Kutu ve Kağıtlara gidilir ve buradan görev alınarak Uriel’e geri dönülür.

 

Sayfa Görevi 11: 50 Level Gizli Kitap

Öncelikli olarak Uriel’e gidilir. Görev tamamlanması için Zehirli Pençe Örümcek öldürülmelidir. Sayfalar düştükten sonra Uriel’e geri dönülür ve görev tamamlanmış olur.

 

Sayfa Görevi 12: 55 Level Anıt Görevi

Öncelikli olarak Uriel’e gidilir. Görev tamamlanması için Uriel sizi kendi bayrağınızdaki bir anıta gönderecektir. Bu anıta gittikten sonra Uriel’e geri dönmeniz gerekecektir. Uriel’e döndükten sonra görev tamamlanmış olacaktır.

 

Sayfa Görevi 13: 55 Level Son Sayfa

Görevi tamamlayabilmek için öncelikle Gulyabani öldürmeniz gerekecektir. Yeni görev gelene kadar Gulyabani öldürün. Yeni görev geldikten sonra Gum Anıtına gitmeniz gerekecektir. Gum Anıtından günlük sayfasını alın ve ardından Uriel’e dönün. Uriel’e gittikten sonra görev tamamlanmış olacaktır ve sayfa görevleri sona ermiş olacaktır.

Konumuzun sonuna geldik. Bu göreve başlayabilmek için Yüzbaşındaki Siyah Metin görevini tamamlamanız gerekecektir. Görevleri belli bir seviyeye ulaştıkça yapabilirsiniz. Örneğin 47 levelseniz, 47 levele kadar olan görevleri yapabilirsiniz. 55 level görevini yapmak için 55 level olmanız gerekecektir. Seviye şartını karşıladığınızda görev otomatikman gelecektir veya Uriel sizi çağıracaktır. Konumuzu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın.

Son olarak Metin2 Zihinsel Savaşçı Efsunları isimli yazımızda Metin2 Zihinsel Savaşçı Efsunları hakkında bilgi verdik.