Metin2 Server Çökertme Hilesi ( Programı ) 2018

metin2 server çökertme

Metin2 Server Çökertme, uzun zamandır bu programı arayan arkadaşlar vardı. Özellikle Metin2 Private serverlerin çoğalmasıyla oyun yöneticileri kafalarına göre server açıp durdular. Bazı oyuncuların hakları yendi, yardımlar yapıldı. Bu programı paylaşmamızın amacı oyun yöneticilerini zor durumda bırakmanız değildir. Lütfen kötü amaçla kullanımlardan sakının! Metin2 Pvp Server hackleme işlemi yapmamaktadır. Bu Metin2 Hile sadece oyuna zorluk çıkararak oyunu kapatmaktadır. İnsanların emekleriyle oynamayın. Bu programı sadece size haksızlık yaptığını düşündüğünüz serverlerde kullanın. Ama en son çare olarak bu programı kullanın. Metin2 pvp server kapatma işlemi göründüğü kadar kolay değildir. Öncelikli olarak bu programı kullanmayı öğreteceğiz.

Kurulum

  • Öncelikli olarak envanterinizi 200 potlarla doldurun.
  • Ardından programı açın dll dosyalarını inject edin.
  • Ardından oyuna gelerek programı başlatın ve oyunun 1.köyünde gezmeye başlayın.
  • Kısa süre içerisinde oyun laglanmaya başlayacak ve kanal kapanacaktır.
  • Tüm kanallarda bu işlemi yaparak oyunun kapanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bu işlemi yaparken lütfen dikkatli olalım. Program kullanımından doğacak banlanmalardan kesinlikle sorumlu olmadığımızı belirtiriz. Herkes istediği programı kullanmakta özgürdür. Kimseye programı indirmesi için zorlamada bulunmadığımız gibi bu programı kullanan kişiler doğabilecek tüm sorumlulukları kabul etmiş sayılır. Lütfen programı bunları düşünerek kullanın ve aşırıya kaçacak şeyler yapmayın. İndirme linklerini aşağıya verdik. Umarız işinize yarar. Kolay gelsin.

İNDİRME LİNKLERİ

Hile paylaşımı artık yapmamaktayız. Oyunlarda hilelerin oyunculara faydadan çok zarar verdiğini gördük ve 18.02.2018 tarihi itibari ile artık hile paylaşımı yapmayacağız. Hileleri sitemizden elimizden geldiği kadar kısa sürede kaldıracağız ve sitemizi hilelerden temizleyerek optimize edeceğiz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Son olarak Clash Royale Bilgisayarda Oynama ( Windows ) isimli yazımızda Clash Royale oyununun nasıl bilgisayarda oynanabileceği hakkında bilgi verdik.