Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği 2018

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği, oyun içerisinde en çok merak edilen etkinliklerden bir tanesi olmuştu. Özellikle son zamanlarda, tarihin yaklaşması ile beraber oyuncular çok fazla meraklanmaya başladılar. Artık etkinlik listesi sizinle!

Sevgililer günü, her yıl 14 Şubat gününde kutlanmaktadır. Metin2 oyun yönetimi de ( bizce sevgilisi olmayanlar için ) her yıl oyunda etkinlik düzenlemektedir ( Üzülerek söylüyoruz ki sevgilisi olan kişinin, o gün oyunda işi olmaz 🙂 ). Neyse yengeler/enişteler kızmadan etkinlikleri açıklayalım. Bu sene, geçen seneye oranla biraz daha az etkinlik yapılacak fakat geçen sene oyunun 10. yıl dönümü sebebiyle etkinlikler baya çok yapılmıştı. Bu sene de az sayılmaz. Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği listemizi açıklayalım.

Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri Listesi

  1. Sütun: Tarih
  2. Sütun: Etkinlik Türü
  3. Sütun: Süre / Düşeceği Yer
9 Şubat %25 Exp Event  12 Saat
10 Şubat Tecrübe Yüzüğü Event  6 Saat / Metin – Boss
11 Şubat K. Kırmızı Abanoz Sandık  6 Saat / Metin – Boss
14 Şubat Amorun Mavi Sandığı Amorun Pembe Sandığı 4 Saat / Metin – Boss
16 Şubat Havai Fişekler 6 Saat / Metin – Boss 
17 Şubat Münzevi Tavsiyesi 6 Saat / Metin – Boss 
18 Şubat Yeşil Abanoz Sandık 6 Saat / Metin – Boss 
23 Şubat Kırmızı Abanoz Sandık 6 Saat / Metin – Boss 
25 Şubat %15 Eşya Düşürme Event 6 Saat / Metin – Boss 

Oyun yönetiminden yapılan açıklamaya göre gül ve çikolata etkinlikleri etkinlik listesinden önce başlayacak. Yapılan açıklamaya göre; Metin2 Sevgililer Günü Etkinlikleri, 07.02.2018 tarihi itibari ile başlayacak ve etkinliğin başlaması ile birlikte gül ve çikolata düşmeye başlayacak. Bu gül ve çikolatalardan Valentino ve Valentinia petleri de düşebilecek.

Metin2 Sevgililer Günü Etkinliği 2018 isimli konumuzun sonuna geldik. Umarız etkinlik süresi boyunca iyi eğlenirsiniz ve oyunun tadını çıkarırsınız ( Ki hala aynı görüşteyiz, büyük ihtimal bu sene de sevgiliniz yok. Üzülmeyin, Metin2 size bir sevgiliden daha fazlasını verebilir. – Ki büyük bir yalan. – Seneye sevgilinizle birlikte Metin2 oynamanız dileğiyle. ). Keyifli oyunlar dileriz. İşinize yaradıysa lütfen aşağıdaki yıldızlardan oy vermeyi unutmayın. Yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Son olarak Metin2 Oyunu Başlat Diyorum Açılmıyor [Çözüm] isimli yazımızda, “Metin2 Oyunu Başlat Diyorum Açılmıyor” başlıklı hatanın çözümü ile ilgili bilgi vermiştik. Daha fazlası için sitemizi ve konumuzu ziyaret edebilirsiniz.