Metin2 Şeytan Kulesi Katları ( 9 Kat )

Metin2 Şeytan Kulesi

Metin2 Şeytan Kulesi oyun içerisinde çok önemli bir bölgedir. Bugün bu bölge hakkında bilgi vereceğiz. Metin2 Şeytan Kulesi bugu diye uzun zamandır söylentiler ortada gezmekte fakat Metin2 TR’de böyle bir bug artık yoktur.  Fazla uzatmadan bu kule hakkında detaylara değinelim.

Zemin Kat

En alt kat yani Zemin Katta Şeytanlar ve bir adet Dayanıklık Metni bulunur. Bu Metni kestiğinizde 2. Kat’a gitmiş olursunuz.

2. Kat

Kata gittiğinizde tüm canavarları yok etmeniz gerekecektir. Hepsini yok ettiğinizde bir üst kata çıkarsınız.

3. Kat

Katta Şeytan Kral ve birçok canavar olacaktır. Bunların hepsini yok etmeniz gerekecektir. Yok ettiğinizde bir üst kata çıkarsınız.

4. Kat

Katta bir tane Şeytan Metni ile karşılaşırsınız. Bunu kestiğinizde 7 tane Lanet Metni düşer. Bu metinlerden doğru olanı bulup, kesip bir üst kata çıkmalısınız.

5. Kat

20 dakika içerisinde şeytanlardan 5 adet Kilit Açma Taşı düşürmeniz gerekecektir. Zaman dolduğunda kule sizi otomatik olarak aşağıya atacaktır. Zaman dolmadan kilit açma taşı düşürüp kilitleri açarsanız üst kata çıkarsınız.

6. Kat

Bu katta Kibirli Şeytan Kral ve diğer canavarlar bulunur. Tüm canavarları kestikten sonra kralı kesmeniz önerilir. Kral kesildiğinde, kralın kesildiği koordinatın düzenine göre bir adet Kuyumcu, Zırhçı veya Silahçı çıkar. Bunları belirlemek sizin elinizdedir. Koordinatları deneyerek öğrenebilirsiniz. Bir üst kata çıkmak için demirciye tıklayın. +75 level olmanız şarttır.

7. Kat

Ölüm Metnini yok ettikten sonra Katil Metni düşecektir. Katil Metni keserek kutu düşürün ve bu kutulardan Zin-Sagui haritası çıkarmaya çalışın. Bu haritayı çıkarırsanız bir üst kata çıkarsınız.

8. Kat

Bir üst kat, yani son kata çıkabilmek için Zin-Bong-In-Anahtar’ı düşürmeniz gerekecektir. Tüm yaratıkları kesin ve doğru anahtarı bulmaya çalışın. Bulduktan sonra en üst kata çıkacaksınız.

9. Kat ( Son Kat )

Metin2 Şeytan Kulesi Katları toplam 9 adetti. Sonuncusunda eski adıyla bilinen Azrail, yeni adıyla Lucifer bulunmaktadır. Lucifer’i rahat kesmek için etraftaki canavarları yok edin ve onu keserek sandığını alın.

 

Konumuzun sonuna geldik. Tapınaktaki Metin2 Şeytan Kulesi Bekçisi aracılığı ile 40. seviyeden sonra Kuleye girebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın. Daha fazlası için bizi takip edin.

Son olarak Metin2 Sayfa Görevleri ( Uriel Sayfa Görevleri ) isimli konumuzda Metin2 Sayfa Görevleri hakkında bilgi verdik.