Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Metin2 » Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Metin2 Simya

Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Metin2 simya yapımı hakkında birçok soru tarafımıza gelmektedir. Metin2 simya nedir simya taşları ne işe yarar sorusunun cevabı basittir. Simya Metin2 oyununda olan karakterinize güç katan bir sistemdir. Oyun içerisinde simya sembolü envanterinizin sağ üst kısmında olan mavi kristale benzeyen taştan açılır. Seviyesi 30 ve üzeri olan oyuncular günlük olarak simyacıdan simya görevi alarak yapabilirler.

Günde en fazla 3 adet Cor Dragoins taşını simyada çevirebilirsiniz. Her bir dönüştürme için envanterinizde 10 adet Ejderha Taşı Parçası bulundurmanız gerekmektedir. Cor Draconis’e sağ tıkladığınız zamanda size farklı renk olan ve farklı özellikte olan ejderha taşlarından bir tanesini verecektir. Bu taşlar karakterinize farklı farklı özellikler kazandırmaktadır. Metin2 simya nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu kadar basittir. Peki, ejderha elmasları hangi özellikleri vermektedir.

Ejderha elmasları birbirinden farklı özellikler vermektedir. Bu özellikleri sizler için araştırıp bulduk.

Simya Taşlarının Özellikleri

Ejderha Elması: Zekâ olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca geliştirilmiş halde ise karakterinize buza karşı dayanıklık vermektedir.

Ejderha Yakutu:  Güç olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca geliştirilmiş halde ise karakterinize ateşe karşı dayanıklık vermektedir.

Ejderha Yeşimi: Max.SP olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize rüzgâra karşı dayanıklık vermekedir.

Ejderha Safiri: Çeviklik olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize Toprak direnci vermektedir.

Ejderha Grenası: Max. HP olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize şimşeğe karşı dayanıklık vermektedir.

Ejderha Oniksi: Canlılık olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize Karanlık direnci vermektedir.

Cor Draconis Çeşitleri

Cor Draconis (ham)

Cor Atrum+ (normal)

Cor Diamas+ (normal)

Cor Granatum+ (normal)

Cor Jadeit+ (normal)

Cor Rubinum+ (normal)

Cor Saphirum (normal)

şeklinde 7 adet Cor Draconis çeşidi bulunmaktadır.

 

Konumuzun sonuna geldik. Eğer konumuzu beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın. Siz de Metin2 hakkında bilgilerinizi paylaşmak isterseniz bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Ox Soruları ve Cevapları ( Tamamı ) isimli konumuzda OX Soruları ve Cevapları hakkında bilgi vermiştik. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 Kasılma Yerleri Milli Piyango Sonuçları Açıklandı! (Kazanan Numaralar, Sorgulama 2018 ) Metin2 Log Hatası Çözümü ( TR – PVP soru işareti hatası ) Clash Royale Kartları Metin2 Yağmur Sistemi ( C++ ) Düşmanın Sp’sini Çalma Şansı Efsunu ne işe yarar?

  FACEBOOK'TA BİZ


  Backlink alımları için lütfen iletişime geçiniz.

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır