Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Metin2 » Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Metin2 Simya

Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır?

Metin2 simya yapımı hakkında birçok soru tarafımıza gelmektedir. Metin2 simya nedir simya taşları ne işe yarar sorusunun cevabı basittir. Simya Metin2 oyununda olan karakterinize güç katan bir sistemdir. Oyun içerisinde simya sembolü envanterinizin sağ üst kısmında olan mavi kristale benzeyen taştan açılır. Seviyesi 30 ve üzeri olan oyuncular günlük olarak simyacıdan simya görevi alarak yapabilirler.

Günde en fazla 3 adet Cor Dragoins taşını simyada çevirebilirsiniz. Her bir dönüştürme için envanterinizde 10 adet Ejderha Taşı Parçası bulundurmanız gerekmektedir. Cor Draconis’e sağ tıkladığınız zamanda size farklı renk olan ve farklı özellikte olan ejderha taşlarından bir tanesini verecektir. Bu taşlar karakterinize farklı farklı özellikler kazandırmaktadır. Metin2 simya nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu kadar basittir. Peki, ejderha elmasları hangi özellikleri vermektedir.

Ejderha elmasları birbirinden farklı özellikler vermektedir. Bu özellikleri sizler için araştırıp bulduk.

Simya Taşlarının Özellikleri

Ejderha Elması: Zekâ olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca geliştirilmiş halde ise karakterinize buza karşı dayanıklık vermektedir.

Ejderha Yakutu:  Güç olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca geliştirilmiş halde ise karakterinize ateşe karşı dayanıklık vermektedir.

Ejderha Yeşimi: Max.SP olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize rüzgâra karşı dayanıklık vermekedir.

Ejderha Safiri: Çeviklik olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize Toprak direnci vermektedir.

Ejderha Grenası: Max. HP olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize şimşeğe karşı dayanıklık vermektedir.

Ejderha Oniksi: Canlılık olarak karakterinize yansımaktadır. Ayrıca gelişmiş halde ise karakterinize Karanlık direnci vermektedir.

Cor Draconis Çeşitleri

Cor Draconis (ham)

Cor Atrum+ (normal)

Cor Diamas+ (normal)

Cor Granatum+ (normal)

Cor Jadeit+ (normal)

Cor Rubinum+ (normal)

Cor Saphirum (normal)

şeklinde 7 adet Cor Draconis çeşidi bulunmaktadır.

 

Konumuzun sonuna geldik. Eğer konumuzu beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın. Siz de Metin2 hakkında bilgilerinizi paylaşmak isterseniz bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Ox Soruları ve Cevapları ( Tamamı ) isimli konumuzda OX Soruları ve Cevapları hakkında bilgi vermiştik. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 Yağmur Sistemi ( C++ ) Uzay nedir? Gta Sa-mp Nedir? Nasıl Oynanır? Düşmanın Sp’sini Çalma Şansı Efsunu ne işe yarar? Rules Of Survival PC indir Metin2 GameGuard Hatası Çözümü, Detects GameHack (v6877++)

  ÖNERİ

  Metin2 Küpeler Metin2 Won Nedir? Metin2 Sayfa Görevleri ( Uriel Sayfa Görevleri ) Clash Royale Sandık Rotasyonu 2018 Uzay nedir? Metin2 Ban Listesi

  Hoşgeldiniz

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır