Metin2 Temiz Pack indir

metin2 temiz pack

Metin2 temiz pack, bir çok oyuncunu en büyük problemi arasında. Özellikle pack klasörleri bozulduğu için oyuna giremeyen oyuncular çok daha büyük problem çekiyorlar. Biz de bu sorunlardan yola çıkarak oyunun orijinal tam pack halini sizlerle paylaşmak istedik.

Pack içeriğinde en son güncellenmiş olan ( 17.01.2018 ) Metin2 dosyaları bulunmaktadır. Pack içeriği tamamen günceldir ve kullanıma hazırdır. Pack dosyanız bozulduğunda oyunu tamamen indirmemeniz için sizlere bu kolaylığı sağlıyoruz. İnternet hızında sorun olan oyuncular için ek partlar halinde de link ekleyeceğiz. Toplam 2 parttan oluşan pack dosyasının tek link indirme linki de bulunmaktadır. Eğer internet hızınız sorunluysa ve sürekli olarak kesinti yaşıyorsanız birden fazla part indirmenizi tavsiye ederiz. Eğer sorun yaşamıyorsanız tek part indirebilirsiniz. Birden fazla part indirecek olanlar part birleştirme işlemini bilmiyorlarsa aşağıdaki linkte bulunan konumuz aracılığı ile öğrenebilirler.

BKZ: Winrar part birleştirme nasıl yapılır?

Part birleştirme işlemini bilmiyorsanız yukarıdaki linki kullanarak indirebilirsiniz. Metin2 temiz pack indirme işlemini aşağıdaki linkler aracılığıyla başlatabilir ve packları dilediğiniz şekilde indirebilirsiniz. Elimizden geldiği kadar fazla link servisi koymaya çalışıyoruz.

Bunun dışında eğer full pack değil de, GameForge olmadan Metin2’yi indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıda bulunan konumuza göz atabilirsiniz.

BKZ: Metin2 indir Gameforgesiz ( Yüksek Hızlı 17.01.2018 )

Metin2 Temiz Pack İndir

Turbobit ( Tek Part )

Tıkla İndir

Turbobit ( 2 Part )

Part 1 Tıkla İndir

Part 2 Tıkla İndir

Dosya.Tc İndir ( 2 Part )

Part 1 Tıkla İndir

Part 2 Tıkla İndir

Dosya.Co İndir ( Tek Part )

 Tıkla İndir

 

Yukarıdaki partlar aracılığı ile ve tek linkler aracılığıyla Metin2 tr temiz pack indirebilirsiniz. İşinize yaradıysa lütfen aşağıdaki yıldızlardan bizlere oy verin. Kırık linkleri lütfen iletişim sayfamız aracılığıyla veya yorumla bize bildirebilirsiniz.

Son olarak Metin2 indir Gameforgesiz ( Yüksek Hızlı 17.01.2018 ) isimli yazımızda, Metin2 oyununu GameForge olmadan nasıl indirebileceğimize dair bilgi vermiştik.