Metin2 TR Tipi Nesne Market Sistemi 2017

Metin2 TR Tipi Nesne Market Sistemi 2017

Metin2 Türkiye TR Tipi Nesne Market Sistemini arayan arayana diyebiliriz. Özellikle son zamanlarda server sahipleri tarafından çokça takip edilen ve tercih edilen bu nesne market sistemini artık siz de kurabilir ve kullanabilirsiniz. Hem de fonksyonları tam bir şekilde. Genelde piyasada buna benzer sistemler bulunmaktaydı fakat fonksyon bakımından çok fazla eksikliğe sahiptiler. Bundan dolayı fonksyonel olarak tam bir şekilde çalışan panel işinize çok ama çok yarayacak.

Fazla uzatmadan panelin birkaç resmini sizlerle paylaşmak istiyorum. Ardından indirme linklerini sizlerle paylaşacağız.

Metin2 TR Tipi Nesne Market

Yukarıda gördüğünüz üzere çark sistemi de bulunmaktadır. Yani daha önce piyasada neredeyse hiç bulunmayan bir paneli sizinle paylaşıyoruz. Özellikle çark sistemi işinize çok yarayacak. Tabi ki sistemde bazı düzenlemeler yapmanız şart. Bu konuda kendinize göre düzenlemeler sağlayabilirsiniz.

Metin2 TR Tipi Nesne Market

Aynı şekilde yukarıda gördüğünüz resimde menüler Metin2 Tr de bulunanların aynısı. Yani hızlı bir kullanım sağlayacak ve kaliteli bir görünüm sunacak. Özellikle bu sebepten tercih edilmekteydi fakat çoğu arkadaş bu panelin aynısını bir türlü bulamamıştı. Bundan dolayı da sıkıntılar çekiliyordu. İşte sizlere bu sistemi tamamen ücretsiz olarak paylaşacağız. Konuya çok yakında virüs total sonuçları da eklenecektir. Lütfen kullandıktan sonra yorum yapmayı sakın unutmayın. Yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İNDİRME LİNKLERİ

TIKLA İNDİR ( DOSYA.CO )

 

Bir teşekkür yeter. Herkese iyi oyunlar.

 

Son olarak Metin2 Envanterde İtem Değiş-Tokuş ( C++ ) isimli konumuzda Metin2 Envanter Değiş-Tokuş sistemi hakkında bilgi verdik ve sistemi sizlere paylaştık.