Metin2 Won Bugu Çıktı! ( TR Serveri ) 14.01.2018

Metin2 Yang hilesi! Bu haberi bir gün yapacağım aklımın ucundan geçmezdi. Ortaya çok büyük bir iddia atıldı! Büyük diyoruz çünkü 2008 yılından bu yana ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıldı. Müdahale geç sağlanırsa oyun gerçekten çok kötü bir hal alacağa benziyor. Metin2 Won bugu çıktı!

Evet, yanlış duymadınız! Çok kısa süre önce ortaya çıkan bugu oyun yönetimi resmen duyurmasa da bu hafta yapılacak olan bakımda bug kapatılacak ve bu açıktan yararlanan tüm karakterler banlanacak!Açığın ortaya çıkmasından sonra bir takım oyuncuların 10 Won yangı yaklaşık 10-20 TL gibi piyasaların dip noktalarından satması dikkatleri çok fazla çekmişti. Tabi ki bu oyunculardan bu yangları alanlar ve bu yangları açıkla tedarik edenler banlanacak. Fakat bu açık kapatılana kadar bu açığı oyuncuların çoğu duyarsa sonuç felaket olur çünkü neredeyse oyunun tamamı bu açıktan faydalanacaktır ve oyun yönetimi tüm oyuncuları banlamaya kalkarsa tüm oyun felakete sürüklenecektir. Bundan dolayı oyunun çok dikkatli adımlar atması gerekiyor. Şu anda açığa müdahale edildi mi edilmedi mi bu konuda net bilgi yok. Tek bilinen şey var ki bu açığın gerçekten ortaya çıkmış olması. Bunu destekleyen şey ise şu anda bu açıktan faydalanıp yang satışı yapan kişilerin piyasada çok ucuz fiyata yang satması.

Metin2 Won Bugu Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak oyunda en az 105 M gibi bir paranız olması lazım. Ondan sonra bu parayı depocuya giderecek Wona dönüştüreceğiz. Dönüştürme esnasında ekstra program kullanarak veya internet fişini hızlıca çekip takarak dönüştür butonuna hızlı şekilde basmamız lazım. Ne kadar çok ekstra tıklama olursa oluşacak Won miktarı da o kadar artıyor. Hızlı tıklama programı bu iş için daha etkili olabilir çünkü internet kesilse dahi oyunda tek tıklama yapabiliyorsunuz. Bazı arkadaşlar fiş çekip takıp yapabildiklerini iddia ediyorlar. Tabi ki bunu metin2 hile diye bilenler var. Bu bir hile değildir. Sadece yöntemdir.

Umarız bu açıktan herkes faydalanmadan kapatılır ve müdahale sağlanır. Açık ile ilgili şu anda piyasada bir video kanıt vb. bir şey yok. Yani size hile var diyerek link atanlara kanmayın. Metin2 Won Bugu şu anda paylaşılmadı ve çoğu oyuncu tarafından da bilinmiyor. Bilen kişiler eğer ki ortalığı karıştırmak isterse zaten direkt olarak bunu paylaşırlar. Şu anda öyle bir amaçları yok gibi görünüyor, ama kim bilir belki de paylaşım kısa süre içerisinde gelir. Bu konuyu biz de merakla takip ediyoruz. Umarız düşündüğümüz kötü şeyler ortaya çıkmaz. Çoğunuz bu yazıyı görünce direkt olarak won bugu ile ilgili bilgi almak için gelmişsinizdir ama şu anda gerçekten piyasada böyle net bir paylaşım yok ve sakın ola ki dolandırıcılara inanmayın.

Bugun yapılış şekli ile ilgili bilgi aldık. İsteyenler deneyebilirler. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Son olarak İnternet nedir? isimli yazımızda İnternet hakkında bilgi verdik. Daha fazlası için sitemizde gezinebilirsin.