Metin2 Won Nedir?

Metin2 Won nedir sorusuna cevap verelim bugün. Son zamanlarda Metin2 dünyasına yeni bir sistem geldi. Oyunu şu anda oynayan mevcut oyuncuların bu sistemden tabi ki haberleri var fakat bu sistemin habercisi olmayan eski oyuncular yani Metin2 Türkiye oynamayan oyunculara bilgilendirme yapmamızda fayda var.

Metin2 Won sistemi hakkında biraz daha detay verelim. Aslında işin başlangıç kısmı ticaretteki sorunlar sebebiyle çıktı diyebiliriz. Zaten mantıklı olanı da buydu. Metin2 Türkiye dışında direkt olarak pvp serverlara gelen bu sistem oyuncuların yabancı kalmamasını sağladı. Aslında bu sistemlerin benzeri Metin2 Türkiye’den önce Metin2 Pvp Serverlara geliyordu fakat bu sefer öyle olmadı. Artık bu sistem kimsenin aklına gelmedi mi diye düşünmeye başlamadım değil. Sistem mantığı çok basit. 1 Won toplamda 100 M gibi bir rakama denk geliyor. Bu sistem sayesinde ticarette, item satışlarında sorun çıkmıyor. Eskiden 1 T ve üzeri para çıkışı ticarette yapılamıyordu. Won sisteminin gelmesi ile birlikte artık sorun ortadan kalkmış oldu. Oyuncular artık 1 T ve üzeri alışveriş yaparken yanglarını Won olarak dönüştürüyorlar ve rahatlıkla ticarete koyabiliyorlar. Böylece ticaret ortamında güven sağlanıyor. Eskiden oyuncular 1 T ve üzeri ticaret yaparken çok büyük sorunlar çekmekteydi, özellikle önden paranın bir miktarını vermeler falan. Bu, dolandırıcılıkları da beraberinde getiriyordu. Metin2 Won sistemi bu sebepten dolayı özellikle çok önemli bir sistem haline geldi.

Metin2 Won Nedir?” sorusuna cevap verdik. Sistem gerçekten çok güzel, umarız oyuncular tarafından da beğenilmiştir. Daha doğrusu verdiğimiz bilgiler beğenilmiştir ( umuyoruz ). Yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniriz. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

 

Son olarak Gta San Andreas Multiplayer Nasıl Oynanır? isimli yazımızda Gta San Andreas Multiplayer ile ilgili bilgiler verdik.