Metin2 WS lik Serverler

metin2 ws lik serverler

Metin2 WS lik Serverler denince hemen aklıma gelen ilk şey efsunlar oluyor. Çünkü genel olarak Metin2 WS’lik Serverler kolay olmaktadır ve efsunlar ücretsiz olmaktadır. Bu sebepten dolayı efsunların dizilişi çok önemli olmaktadır. Efsunların dizilişi neden önemli sorusuna gelecek olursak, zaten oyunun neredeyse kaderini belirleyen de bu efsunlar olmaktadır.

Bu serverler genelde kolay olduklarından çok fazla oyuncu çekmektedirler. Metin2 WS lik Pvp dendiğinde direkt olarak savaş akla gelmektedir. Çünkü emek serverler gibi emek harcanması gerekmemektedir. Direkt olarak oyuna girin, efsunu basın ve savaşa dalın. Çünkü oyunun doğası bu. Savaşmak! Tamam biz de savaşa karşıyız ama oyunlarda savaş gerçekten çok güzel oluyor. Hele ki dengeli bir savaş varsa, üff! Tam da bize göre! Oyuna girdikten sonra kılıç almak ne kadar doğru o konuda fazla tartışmak doğru değil fakat oyun içerisinde stres atmak gerçekten güzel olabiliyor. Metin2 WS lik Pvp Serverler oyunda en çok tercih edilen tür olmaktadır. Genelde oyuncular savaşmak için loncalarını kendileri ile getirmektedirler. Topluca savaş oyun içerisinde gerçekten büyük ilgi görmektedir. Oyuncular sürekli olarak birbirleri ile online ortamda kapışmaktadırlar. Bundan dolayı Metin2 WS lik Serverler çok ilgi gören oyunların başında gelmektedir.

Sizler de oyun tanıtımınızı yapmak isterseniz bu konumuzun altından oyun tanıtımınızın linkini yapabilirsiniz. Oyun tanıtımı yapmak için İletişim sayfamız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Son olarak Metin2 Dolunay Düşürme (Yerleri) isimli konumuzda Dolunay Kılıcının düşürüldüğü yerleri ve düşürme taktikleri hakkında bilgi verdik.