Metin2 zeka ne işe yarar? ( zeka efsunu )

Ana Sayfa » Metin2 » Metin2 zeka ne işe yarar? ( zeka efsunu )

Metin2 zeka ne işe yarar

Metin2 zeka ne işe yarar?

Metin2 zeka ne işe yarar sorusunu soran binlerce metin2 sever vardır. Metin2 oyununda zeka genellikle sura karakterinde işe yarayan bir efsun olarak bilinse de aslında tüm karakterler için gerekli olan bir özelliktir.

Metin2 zeka ne işe yarar denilince akla gelen ilk sura karakteridir. Zeka genellikle şaman ve sura için çok büyük etkiler sağlar. Genellikle beceri yeteneklerini doğrudan etkileyen bir efsundur. Şamanlarda kutsama ve saldırı becerisini güçlendirir. Sura karakterinde büyülü silahlarda ve karabüyü eğitimi becerilerini güçlendirir. Sura karakterlerinde büyülü silah dehşet becerisi zeka ile güçlendirilemez. Zeka efsunu belirli karakterler için çok önemli efsunlardan bir tanesidir. Bu efsun her karakter için o kadarda önemli sayılmaz. Sura veya şaman karakterini kullanıyor iseniz bu efsun size çok fazla yarayacaktır. Lycan karakterine de çok büyük etkiler gösterdiği de söylenmektedir. Zeka efsunu ile 1200 damge vuran skiliniz 1400 damge kadar olabiliyor. Zeka sura ve şamanlar için seçilen eğitim becerilerine göre değişkenlik gösteren bir efsundur. Şamanlarda kutsamalarda çok işe yaramaktadır. Sura karakterlerinde ise bilindiği gibi daha iyi damgeler atabilmek için kullanılır.

Metin2 zeka ne işe yarar sorusu sadece sura ve şaman karakterlerini kapamaktadır. Savaşçı ve Ninjalar için hiçbir şekilde fark yaratmaz aksine zarar bile olabilir. Kısaca özetleyecek olursak zeka efsunu bir tür saldırı efsunudur.

Tüm efsunları ve özelliklerini görmek için tıklayınız. 

 

Son olarak Metin2 simit ne işe yarar? isimli yazımızda, Metin2 oyununda ramazan simidinin ne işe yaradığına dair bilgi verdik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Metin2 zeka ne işe yarar? ( zeka efsunu ) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 Yağmur Sistemi ( C++ ) Uzay nedir? Gta Sa-mp Nedir? Nasıl Oynanır? Düşmanın Sp’sini Çalma Şansı Efsunu ne işe yarar? Rules Of Survival PC indir Metin2 GameGuard Hatası Çözümü, Detects GameHack (v6877++)

  ÖNERİ

  Metin2 Reload a kodu ne işe yarar? World of Warcraft Rehberi World of Warcraft Oyununa Başlama Metin2 Karakter Silme ( Kodu ve Sorunlar ) Who is Barış Manço? (Life in Brief) Metin2 nasıl oynanır?

  Hoşgeldiniz

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır