Minecraft: Dungeons Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Milyonlarca oyuncu kitlesine hitap eden Minecraft oyunu gelmiş geçmiş en büyük kitleye sahip olan oyunlardan birisidir. Özellikle çocukların oynamaktan keyif aldığı Minecraft, birçok noktada ön plana çıkan oyunların arasında yer alıyor. Oyun dünyasının nabzını utan popüler markanın bu kadar sevilmesinin asıl sebebi ise açık dünyada özgür bir şekilde kişilerin dilediğini yapabilmesidir. İlgili oyunun yeni versiyonunda dikkat çeken ayrıntı ise birçok yeni özelliğin oyuna dahil edilecek olmasıdır. Oyuncuların yakından takip ettiği yeni oyun haberleri ile ilgili olarak geliştirici ekip detaylı açıklamalar yapmaya devam ediyor. Minecraft evrenini genişletmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bu ekip büyük oranda olumlu geri dönüş alıyor. Yeni oyun ise herkesin beklediği özellikleri bünyesinde taşıyor.

MİNECRAFT’A ASANSÖR GELİYOR

Minecraft oyununun ana özellikleri ile birlikte eklenen yeni özelliklerin muhteşem bir atmosfer yaratacağı düşünülüyor. Minecraft: Dungeons isimli yeni oyunun bugüne dek çıkış yapmış en iyi genişletme paketi olduğu ifade ediliyor. Minecraft oyununun genişletme paketi olan Minecraft: Dungeons’un gelecek sene çıkış yapacağı ifade edilirken oyunun ana özelliklerinden birkaç ipucu veriliyor. Asansör sisteminin oyuna dahil edileceği belirtilirken yeryüzünün altına inileceğinin ipuçları da veriliyor. Daha önce yeryüzünde devasa bir açık dünya oyunu olarak göze hitap eden markanın yer altına inmek istemesi de farklı bir evreni ortaya çıkaracaktır. Oyuncuların bu yeni mod ile daha çok zaman geçireceği iddia ediliyor.

MINECRAFT PE CREATIVE MODU
MINECRAFT PE CREATIVE MODU

GELECEK SENE YERİN ALTINDAYIZ!

2019 yılında çıkış yapması beklenen Minecraft: Dungeons isimli oyunun yer altında geçecek olması oyuncu kitlesini büyük oranda etkiliyor. Yer altında bulunan madenlerin ve buna benzer maddelerin varlığı ise oyuncuların yeni pakette hangi konuya odaklanması gerektiğini gözler önüne seriyor. Özellikle asansör sisteminin var olması daha önce oyunda yapılması mümkün olmayan bir nesnenin oyunun ana unsuru haline geleceğini gözler önüne seriyor. Oyuncuların büyük bir çoğunluğu ilgili özelliklerden dolayı memnun. Minecraft: Dungeons isimli oyun 2019 yılında sunulacak ve oyuncular için sunulan en büyük genişletme paketi olarak dikkat çekecek. İlgili oyunun ne gibi bir tepki alacağı ve ne kadar ilgi göreceği ise merak ediliyor.