Mobil League of Legends Fiziksel Saldırı Gücü Artırma

Mobil League of Legends Fiziksel Saldırı Gücü Artırma
Mobil League of Legends Fiziksel Saldırı Gücü Artırma

Mobil League of Legends Fiziksel Saldırı Gücü Artırma tek atma, oyun içerisinde popüler. Bunun için oyun ayarlarından birtakım değişiklikler yapabiliyorsunuz. Hatta ek olarak üçüncü parti uygulamalarından da yardım alanlar oluyor bunun için. Oyunun ayarları üzerinden bu işlemi yapmak isterseniz, League of Legends oyunu içerisindeki ayarlarda arama butonunu kullanmalısınız. Aramada güç kapsamında arama yaptırıp onu seçerek fiziksel saldırı gücünüzü artırabilirsiniz. Bu gibi fiziksel güç artırıcı işlemlerden sonra, birebir ya da küçük gruplara karşı savaşmanız daha mantıklı olacaktır. Eğer kalabalık gruplar ile karşılaşıyorsanız, bir süre beklemeniz gerekebilir ya da ekip arkadaşlarınıza arka planda destek verebilirsiniz. Doğru zamanı bekleyerek fiziksel gücünüzü kullanmanız her zaman daha iyi sonuçlar verecektir.

Geri Çekilmesini Bilin

Ne kadar güçlü olursanız olun, ya da ekibiniz ne kadar iyi olursa olsun; gereken noktalarda geri çekilmesini bilmeniz lazım. Konumuz, anlık durumunuz, ekibinizin akıbeti gibi konuları düşünerek liderlik yapmanızın gerektiği durumlar olabilir. Ayrıca, sayıca fazla olmadığınız durumlarda da takımınızı biraz askıya almayı bilmelisiniz. Konum olarak çok iyi bir noktada olsanız da sayıca üstünlüğünüzün olmadığı durumlarda da gücünüz ve konumunuz işe yaramayabiliyor. Fakat bir süre geri çekildikten sonra stratejik şekilde rakiplerinizin karşısına çıkmanız, güç bakımından aşağıda bile olsanız takımı dağıtmanıza yetebilir. Bunun haricinde, zaman kaybı yaşamamak adına LoL amber setleri de dikkatli dizmelisiniz. Setlerinizin iyi olması doğrudan maksimum gücünüze de katkıda bulunur.

Karakter Değişimlerini Doğru Şekilde Yapın

Oyunda seçmiş olduğunuz karakter ve kahramanları sürekli değiştirmek aslında pek avantajlı bir durum değil. Belli kahramanlar kullanarak oyuna daha hakim olabilirsiniz. Ayrıca çok karakterli oyunlarda hepsini aynı anda geliştirmek de son derece zor olacaktır. Üstelik hepsini eşit seviyede geliştirmeniz de zor. Bunun yerine, belli bir sıraya bağlı kalarak kahramanınızı geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Ayrıca, sizlere verilen görevleri de yerine getirmeyi unutmayın. Eksiksiz bir şekilde görevlerinizi yerine getirmek zaman açığı olmasını engelleyecektir. Eğer zaman açığı olursa, LoL karakterleri gelişimi açısından bir sorun olabilir. Bu da her bir sonraki göreve sarkarak sizin zorlanmanıza neden olur.