Mobil League of Legends Taktikleri

Mobil League of Legends Taktikleri

Mobile Legends :Bang Bang oyununda başarılı olabilmek için üretilmiş birçok taktik bulunuyor. Tabii başarı seviyesi de değişiyor. Genel itibariyle en çok uygulanan ve iyi sonuç alınan taktiklerden bahsedebiliriz. Öncelikle seviyenizi ve para durumunuzu yükseltmeniz çok önemli. Bu yüzden, minyonları kesmeyi ön planda tutmalısınız. Ne kadar fazla olursa kazanç seviyenizde bu denli yüksek olacaktır. Bu büyü konusunda da size yardımcı olacaktır. Kahramanınızın gücünü yüksek tutmanız da aynı oranda önemli. Bunun için de amblem setleri konusunda dikkatli olmalısınız. 4 farklı amblem setinden hangilerine sahipseniz, bunu doğru şekilde dizmelisiniz. Bu şekilde seçmiş olduğunuz kahramanın gücü de artış göstermiş oluyor. Mobil League of Legends Taktikleri

Nasıl Lig Atlanır?

Lig, yani seviye atlamak için savaş, para, puan seviyelerinizin her zaman artış yönünde olması gerekiyor. Savaşçı, elit, usta, büyük usta, efsane gibi birçok kategori bulunuyor. Oyuna başladıktan sonra üst seviyelere çıkabilmeniz için, sahip olduğunuz mvp, para, altın ve benzeri tüm seviyelerinizi yükseltmeniz gerek. Bunun için de Mobile Legends Bang Bang taktikler kısmında söz ettiğimiz gibi, bol bol minyon öldürmeniz gerek. Ayrıca lord ve benzeri savaşçılara karşı da üstün gelirseniz kısa sürede büyük usta seviyesine gelebilirsiniz. İstikrarınızı devam ettirirseniz de, kısa sürede en iyi liglere geçiş yapabilirsiniz. İyi bir lige çıktıktan sonra ara vermeniz seviyelerinizde düşüşe neden olabilir çünkü.  En üst seviye kabul edilen efsane ve şanlı efsane ligine çıkmak ise biraz istikrar biraz da başarı gerektiriyor. Bunun için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Mobile Legends :Bang Bang’de Yapmamanız Gerekenler

İlk olarak bu konuda seçmiş olduğunuz karakterlerden bahsedebiliriz. Oyundaki karakterlerin çeşitleri ya da özellikleri ön planda tutulmak yerine, sizin yönlendirme biçiminiz daha önemlidir. Sizin bakış açınıza göre kullanım kolaylığı, kavrama kabiliyetiniz hangisinde daha iyiyse onu tercih etmelisiniz. Çok iyi diye seçmiş olduğunuz yeni bir karakter, size istediğinizi vermeyebilir. Bu nedenle hakim olduğunuz karaktere öncelik tanımalısınız. Bununla beraber Mobile Legends Bang Bang Lord kesmek, lord çağırmanın da en önemli yöntemlerinden biridir. Lord’lar da bildiğinizi gibi, ana kulenizi korur ve diğerlerinin savunma kulelerine saldırabilir. Bu yüzden lord kesmenin sizin açınızdan hem para ve seviye bağlamında hem de savunma bağlamında her zaman yararlı olabileceğini unutmayın.