Mobile Legends Bang Bang Uygulamadaki Teknik Sorunlar

Mobile Legends Bang Bang Uygulamadaki Teknik Sorunlar

Karşılaşabileceğiniz olası ya da daha önce karşılaşılan sorunlara binaen bazı çözüm yolları bulunmaktadır. Öncelikle uygulamada Mobile Legends Bang Bang Uygulamadaki Teknik Sorunlar ya da durduruldu hatası olabilir. Bu durum bazı kullanıcıların karşısına çıkabiliyor. Böyle olduğu durumlarda sorun uygulamada olduğu için silip yeniden yüklemeniz uygun olabilir. Ya da cihazınızın modeli uygulama ile uyumlu olmayabilir. Yanı sıra, daha önce bir güncelleme geldiyse ve onu kullanmadıysanız bu da sorun çıkarıyor olabilir. Play Store’dan ya da App Store’dan uygulamanın güncellemelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Donma ya da kasma gibi sorunlar yaşıyorsanız, ayarlar üzerinden grafik değerlerini biraz düşürebilirsiniz.

Oyunda Lag Sorunu Nasıl Çözülür?

Lag sorunu, birçok oyun ve uygulamada karşımıza çıkabilecek bir durum. Böyle durumlarda internetinizi kontrol etmekle işe başlayabilirsiniz. İnternetinizi mümkünse güçlü kaynaklı bir wi-fi üzerinden olursa, oyun daha sorunsuz çalışacaktır. Buna karşın, internetinizde bir sorun yoksa ve lag problemi yaşıyorsanız, server değiştirebilirsiniz. Mobile Legends :Bang Bang mobil uygulamasının farklı serverlarını kullanarak durumu aşabilirsiniz. Sorun devam ederse Play ve App Store’larda oyun alanında ulaşabileceğiniz iletişim alanları bulunuyor. Bunları kullanarak sorunu aşabilir, yetkililere durumu bildirebilirsiniz. Ping sorunu için de üçüncü parti birçok ek uygulama bulunuyor. Bunları arama motorundan sorgulatarak kısa sürede çözebilirsiniz.

Mobilde Hile Yapılabiliyor mu?

PC versiyonunda olduğu gibi birçok insan mobil versiyonunda da Mobile Legends :Bang Bang hile yöntemleri merak ediyor. Aynı şekilde bot yöntemleri de buna dahil. Tabii hileyi kabul edip etmemek biraz tartışılan bir konu. Bizce önemli olan, kendinizce oynayıp tadını çıkarmanız ama yine de bu konuda internette birçok seçenek olduğunu da ekleyebiliriz. Fakat bu gibi durumlar, fark edildiği andan itibaren ban yiyebiliyorsunuz. Bu yüzden dikkatli olmalı ya da bunu göze almalısınız. Radar, can, kredi, büyü, yıldız, elmas, puan, savaş gücü gibi birçok hile türü bulunuyor. Youtube üzerinden de izleyerek birtakım hileler uygulayabilirsiniz. Botlar için de üçüncü parti bazı uygulamalar var. Bu arada böyle yöntemleri kullanıp da farkında olmadan ceza alan çok kişi olabiliyor. Bu yüzden biz normal şekilde oynamanızı tavsiye ederiz.