Orklara Karşı Güçlü Efsunu ne işe yarar?

Orklara Karşı Güçlü efsunu aslında her oyuncu tarafından yorumlanabilecek bir efsundur. İsminden de gördüğümüz üzere Seungryong Vadisinde bulunan ork ve mistiklere karşı etkili güç sağlar. Efsunun oranı ne kadar yüksek olursa o kadar etkisi büyük olur. Diğer efsunlarda yani güç efsunlarında olduğu gibi bu efsun da sadece kendi bölgesinde görev gösterir. Ek olarak söylemeyi unutmamalıyız ki Vadide bulunan Ork Reisine karşı etkin güç sağlar. Bu özelliği ile Ork Reisi kesen oyunculara büyük kolaylık sağlar. Bundan dolayı rahatlıkla kullanabilir.

  • Seungryong Vadisinde bulunan orklara ve mistiklere karşı etkin güç sağlar.
  • Diğer tüm güç efsunlarında olduğu gibi bu efsun da sadece kendi alanında etkilidir.
  • Ork Reisi’ne karşı güç sağlar.

 

Sonuç olarak;

Orklara karşı güç efsunu güç efsunlarında olduğu gibi kendi alanında etkilidir ve Ork Reisi’ne karşı etkilidir. Sürekli kasılan oyuncular tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

 

Efsunların tamamının özelliklerini ayrıntılı olarak görmek için tıklayın.

Son olarak Metin2 Kalkanlar isimli yazımızda Metin2 Kalkanlar hakkında bilgi vermiştik. Bu konuda bilgi edinmek için yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak bizimle iletişime geçmek için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Bu sayfamız aracılığıyla tüm istek, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi oyunlar dileriz.