Overwatch 3 Günlüğüne Ücretsiz Olacak

Uzun süredir oyun severler tarafından ilgi gören ve başarılı çıkışını sürdüren Overwatch, halen oyunu keşfedemeyenler için müthiş bir haberler geri döndü. Overwatch karakterlerinin ne kadar popüler olduğunu bilmeyen yoktur. Özellikle oyun içinde karakterlere has özelliklerin kullanılması ve diğer oyunculara üstünlük sağlanması oyunu eşsiz kılan noktalardan birisidir. Overwatch isimli oyunun Türkiye’de de aynı oranla popüler olduğu düşünüldüğü takdirde bu müjdeli haberin ne kadar çok mutluluk yaratacağını tahmin etmek imkansız olmayacaktır. Ülkemizde de popüler olan oyunun 3 gün boyunca ücretsiz oynanabileceği ifade edildi. Overwatch isimli oyunu denemek isteyen XBOX, PS4 ve PC oyuncularının bu fırsatı kaçırmaması gerektiği ifade ediliyor. Siz de henüz oyunu denemediyseniz bu fırsatı kaçırmayın.

OVERWATCH 3 GÜN ÜCRETSİZ OLACAK

Kısa bir süre önce bu tür iddialar ortaya atılmıştı. Ancak Overwatch gibi bir oyunun ücretsiz olacağı kulağa tuhaf geliyordu. Oyuncular ise bu iddiaları asılsız buluyordu. Ancak firmanın almış olduğu bir karar ile bünyesine yeni oyuncuları dahil etmek istemesi iddiaları kuvvetlendirmiş oldu. 3 gün boyunca oyunun tüm özelliklerini ve tüm karakterlerini ücretsiz bir şekilde kullanacak olan kişiler Overwatch hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olabilecek. Böylece yeni ve bilinçli bir kitle Overwatch oyununun bünyesine katılmış olacak. Popülerliği her geçen gün artış gösteren Overwatch’ı ücretsiz denemek için mağazalarınız üzerinden gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Oyun hafta sonu boyunca ücretsiz olacak.

PC OYUNCULARI DA FAYDALANACAK

Oyuncuların büyük bir bölümünün PC platformunda ücretsiz olup olmayacağını merak etmesi üzerine Overwatch cephesinden müjdeli haber geldi. Overwatch’ın PC sürümü içinde ücretsiz olacağı ve hafta sonu boyunca ücretsiz olarak test edilebileceği ifade edildi. Ön-yükleme yapabilecek konsol oyuncularının, ücretsiz etkinlikten yararlanmaları için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmaları gerekiyor. PC’de oynamayı planlayanlar, etkinliğin başlamasıyla birlikte oyunu Battlenet’ten indirebilir. Bu uyarıları göz önünde bulundurarak hafta sonu boyunca oyunu ücretsiz oynayabileceğiniz unutmamalısınız. Siz de halen bu evreni tanımıyorsanız birçok otorite tarafından önerilen Overwatch isimli oyunu deneyebilirsiniz. Etkinlikten faydalanmak isteyenler ilgili platformun mağazasından bilgi alabilir.