PES 2019 Demosu Nasıl İndirilir?

Futbol oyunlarında rekabeti arttıran markalardan birisi olan PES markasının yeni sürümü PES 2019 oyuncuları heyecanlandıran gelişmeler ile karşımızda çıkıyor. Özellikle Türkiye Ligi’ni bünyesine katan ve lisanslı bir lig olarak sunan PES oyunu özel versiyonu ile karşımızda. Birçok lig ve amatör branşa özen gösteren PES oyununun grafik motoru da önemli oranda geliştirilmiş görünüyor. Ayrıca saha çimleri, hava döngüsü, futbolcu tasarımları bakımından lider olan bu markanın olayı bir tık öteye taşıdığı gözlemleniyor. Tanıtım sürecinde ön plana çıkan bu tür yenilikler oyunu da eşsiz bir noktaya taşıyor. Bu noktada FIFA markasının da rekabeti arttırabilecek hamleler yapacağı savunulmaktadır. Fakat PES markasının daha kuvvetli bir giriş yapacağı kesin.

PES 2019 DEMOSU ÇIKIŞ YAPTI

PES 2019 oyununun resmi satış sayfası üzerinde demo versiyonunun çıktığı gözlemleniyor. Demo versiyonu indirerek kısa süre içerisinde oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. PES 2019 oyununun demo versiyonunda kısıtlı takımlar yer alıyor. Ayrıca belli maçlar yapmanızı ve özel maçlar sayesinde oyunun dinamiklerini görmenizi sağlayan demo versiyon birçok yeniliği de sizlere sunuyor. Demo versiyonu indirmek için steam sayfasında bir adet hesabınız bulunması gerekiyor. Aksi takdirde demo versiyonu indirmeniz imkansızdır. Steam sayfasından erişim sağlayarak demo versiyonu indirebilir ve PES 2019 oyununu oynayabilirsiniz. Böylece full versiyon hakkında fikir sahibi olup satın alıp almayacağınıza da karar verirsiniz.

PES 2019 DEMO İNDİRME

PES 2019 oyununun demosunu indirmek için yapmanız gereken ilk işlem steam resmi sayfasına kayıt olmaktır. Kayıt olup hesabınızı aktif ettikten sonra hesabınıza steam uygulaması üzerinden giriş yapın. Daha sonra PES 2019 resmi satış sayfasına giriş yapın ve PES 2019 oyununun sağ kısmındaki Demoyu İndir butonuna tıklayın. Burada belli başlı şartlar sunulacak. Şartları kabul ederek oyunun demo versiyonunu indirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 2.9 GB boyutunda olan demo versiyonu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun  demo versiyonun yer alan özel maç yapma seçeneğini kullanarak oyun dinamikleri ve var olan gelişimler ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Steam sayfası haricinde oyunu herhangi bir yerden indirmeniz önerilmez. En sağlıklı yöntem steam sayfası üzerinden yapılacak işlemlerdir.