PUBG 5 Temmuz Güncellemesi

PUBG 5 Temmuz Güncellemesi

Sürekli bir gelişim içerisinde olan PUBG yeni bir güncelleme daha getirdi. Oyuncuları oyunda tutmak adına gelen güncellemeler şuana kadar oyuncuları memnun edip oyunda kalmasını sağlamıştı. Gelmiş olan PUBG 5 Temmuz Güncellemesi detaylarını sizler ile paylaşmış olacağız.

PUBG 5 Temmuz Güncellemesi Detaylar

Oyuna girmiş olduğumuz anda karşımıza çıkan ekranın şekli ve oyuna giriş ekranının resimlerine güncelleme getirildi. Bu yapılan değişiklik PGI Turnuvasını öne çıkarmak adına düzenlendiği zaten belli.

Oyuna giriş yaparken artık ortalama bir süre belirleyerek oyuna giriş zamanımızı gösteriyor olacak. Fakat oyuna giriş süresi oldukça kısaydı haliyle pek bu süreye bakmaya gerek kalmayacak gibi duruyor.

Sanhok haritası üzerinde de geliştirmeler yapıldı. Harita içerisindeki bazı yerlerin görünümleri iyileştirildi. Harita içerisinde oluşan bazı hatalarda giderildi. Oyuncuların üstün olmasını sağlayan hataların giderildi söyleniyor. Fakat bulunmamış olan birkaç hata daha vardır elbet umarız ki zaman içerisinde bu hatalarda düzeltilir.