PUBG Aim Geliştirme Rehberi ve Merak Edilenler

PUBG Birinci Olma Taktikleri - Ne Yapılmalı

Türkiye’de de popüler olan oyunlar arasında yer alan PUBG oyunu kısa sürede büyük bir çıkış yakalamıştır. Yapılan güncellemeler ile birlikte devasa bir oyuna dönüşen PUBG online oyuncuların vazgeçilmez oyunlarından birisi haline geldi. PUBG oyununu eşsiz kılan nokta ise battle royal türünde olması ve bu türü en iyi şekilde yansıtmasıdır. PUBG oyununda başarılı olabilmek ve aynı haritada yer alan diğer kullanıcıları etkisiz hale getirmek mümkündür. Özellikle bu tür oyunlarda başarılı olabilmek için yapabileceğiniz çeşitli uygulamalar bulunur. PUBG oyununda başarılı olmak isteyen oyuncular bu tür uygulamaları periyodik olarak yapabilir. Her ne kadar kolay olmasa da zaman içerisinde kendinizi geliştireceğinizi hesaba katarak ne kadar başarılı olabileceğinizi görebilirsiniz.

PUBG AİM NEDİR?

PUBG aim terimi PUBG oyununda yer alan silahların ekranın ortasında duran nokta hizasında ateş etmesidir. Yani size hedefi gösteren noktaya aim adı verilir. Bu noktada düşmana denk geldiği takdirde başarılı sonuç alırsınız. Fakat headshot yapmanız için kendisiniz geliştirmeniz gerekir. Aim noktasını ekranın yukarısında tutmanız yeterli olmayacaktır. Çünkü aniden karşınıza çıkan düşmanlar sizi bir anda etkisiz hale getirebilir. Tetikte olmak ve pusuya yatmak ise oyun içinde mümkün olmayan bir stratejidir. Çünkü sürekli olarak haritadaki alan daralmaktadır. Haliyle harita dışına çıkmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle serbest çalışmalar ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Fakat PUBG oyununda bu tür çalışmalar yapmak mümkün değildir.

PUBG İÇİN EN İYİ AİM ANTRENMANI

PUBG oyununda başarılı olmak isteyen oyuncuların antrenman yapabilmesi ve kendisini geliştirebilmesi için ortaya çıkan bir diğer oyun Battle Royal Trainer’dir. Battle Royal Trainer oyununda düşmanlara nasıl yaklaşmanız gerektiği ve nasıl bir strateji izlemeniz gerektiği konusunda bilgi bulabilirsiniz. Aynı zamanda serbest atışlar ile kendinizi geliştirebilir ve reflekslerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Battle Royal Trainer tıpkı PUBG oyunu gibi tasarlanmış ve antrenman için uygun şartlar sunulmuş bir oyundur. İlgili oyunu deneyerek siz de ana oyun olan PUBG’de düşmanlara haritayı dar edebilirsiniz. Zaman içerisinde yüksek oranda gelişim göstermeniz mümkündür. Alışma sürecini ve refleks geliştirme sürecini periyodik olarak sürdürmeyi unutmayın.