PUBG Antrenman Modu Erişime Açıldı

İyi Oynamak Adına PUBG Sistem Gereksinimleri

Uzun süredir oyuncular tarafından beklenen mod duyuruldu. PUBG antrenman modunun aktif edildiği ise gelen bir diğer bilgi oldu. Mobil versiyonda aktif olan bu mod oyuncuların kendisini geliştirmesi için ideal bir moddu. Ancak bilgisayar oyuncularının da aynı modu istediği gözlemlendi. Yapımcı firma oyunu geliştirme çalışmalarını hızlandırarak antrenman modunu devreye soktu. Bu mod sayesinde siz de kendinizi geliştirebilecek ve PUBG oyununda başarılı olacaksınız. Arkadaş gruplarınızla giriş yaptığınız sunucularda büyük bir başarı hikayesi yaratabilirsiniz. Ancak oyuna girmeden önce yeteri kadar iyi olduğunuza emin olun. Antrenman modu bu nedenle üretilen ve sizi geliştirmeyi amaçlayan bir moddur. Oyun sahipleri ilgili moda erişim sağlayabilir ve giriş yapabilir.

PUBG ANTRENMAN MODU ÖNEMLİ Mİ?

Eğer PUBG oyununda sürekli olarak vuruluyor ve yeterli kadar kendinizi gösteremiyorsanız bu noktada antrenman modu devreye giriyor. Her ne kadar kendinizi iyi hissetseniz bile PUBG oyununda başarılı olmak için ciddi oranda eğitim görmeniz şart. Oyundaki en önemli husus refleks göstermektir. Eğer refleksleriniz yeteri kadar iyi değilse ne kadar iyi olursanız olun oyunda başarılı skor yapmanız mümkün değildir. Siz de antrenman modunu kullanarak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. PUBG antrenman moduna erişim sağladıktan sonra sunulan imkanları kullanarak hem atış becerinizi geliştirebilir hem de geniş bir arazide hakimiyet alanınızı genişletebilirsiniz. Böylece oyun içine girdiğinizde yabancılık çekmeden başarılı olacaksınız.

ANTRENMAN MODUNUN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Antrenman modu oyuncuların kendisini geliştirebilmesi için yeterli tüm özelliklere sahiptir. Yeni antrenman modunu daha önce inceleme fırsatı bulamamış oyunculara özel anlatım yapacak olursak; Yeni PUBG  antrenman modu temel olarak 5 – 20 kişilik oyuncu gruplarının 2×2 km’lik bir antrenman alanında diledikleri ve kolayca ulaşabildikleri oyun içi eşyalar ve silahlarla istediklerini yapmasına dayanıyor. Canın bir araç sürmek istiyorsa sürebilir, sevdiğiniz silahlar üstünde uzmanlaşmak istiyorsanız sağa sola fütursuzca ateş edebilirsiniz. Böylece kendinizi kısa süre içerisinde geliştirip diğer oyunculara karşı üstünlük kurabileceksiniz. PUBG antrenman modunu kullanmanız şiddetle önerilir. Aksi takdirde oyuna yeni giriş yapan bir kullanıcı iseniz haritaya iniş yaptığınız anda rakipleriniz sizi etkisiz hale getirecektir.