PUBG Avcı Gibi Oynamak

PUBG Avcı Gibi Oynamak

PUBG içerisinde çoğu oyuncunun bir oynama stili mevcut. Tabi her oynanış stili çok can yakıyor. Bu oynanış stillerinden bize göre en can alıcısı avcı gibi oynamak oluyor. PUBG Avcı gibi oynamak da elbette biraz sabır işi.

PUBG Avcı Gibi Nasıl Oynanır?

Bu oynayış stili ile oynamak için önceliğimiz sabırlı olmak, bunu aklınızdan çıkarmayın. İnmiş olduğumuz bölgeye göre oyunculara pusu kurmak biraz kötü gözükse de oldukça işlevsel.

PUBG Avcı Gibi Nasıl Oynanır

Oyun içerisinde bir silah bulduktan sonra eve girmesi beklenen oyuncunun gözünü boyamak adına güzel lootlar yere bırakarak onun oradaki lootlara konmasını sağlıyoruz. Genellikle kapı önlerine bırakmak daha doğalmış gibi gözükecektir. Loota gelen oyuncuyu öldürerek daha fazla loot elde etmiş olacaksınız.

Not: Birçok oyuncu bunu yapıyor. Kapılar kapalı olduğundan orayı boş sanmayın illaki arkasından kapıları kapatan birkaç oyuncu vardır.

Yeni inmiş olduğunuz bir yerde oyuncular sizden önce silah bulduysa ve sizi kovalıyorsa tüm binalara oynayın. İlk bulduğunuz silahı alın ve şarjör değiştirerek kaçmaya devam edin. İlk bulduğunuz pencereden atlayıp peşinizden gelen adamın atlamasını görürken ona ateş edin. Bu şekilde ummadığı bir anda ölümü tadacaktır.