PUBG Birinci Olma Taktikleri

PUBG Birinci Olma Taktikleri

Çorba parasını kazanmak oldukça zor. Fakat zorlukların üstesinden gelmek içinde bazı yollar mevcut. Bileğimiz iyi olmasa bile birinci olmak hala mümkün. PUBG Birinci Olma Taktikleri başlığı altında sizlere bazı taktikler veriyoruz.

PUBG Birinci Olma Taktikleri – Ne Yapılmalı?

Birinci olma yolunda izlemeniz gereken ilk yol girdiğiniz evlerin kapılarını kapatmak olmalı. Bu sizin izinizi azda olsa kaybolmasını sağlayacaktır. Bu taktiğin ekmeğini çok yiyebilirsiniz.

PUBG Birinci Olma Taktikleri - Ne Yapılmalı

Her girdiğiniz evde kapıları kapatarak izinizi kaybettirdikten sonra eğer etrafta insanlar varsa onlara küçük sürprizler yapmak gerekecek. Unutmayın oyuncu yoksa zaman kaybı olabilir. Oyuncular mevcutsa eğer evin içerisinde oyuncunun direkt göreceği şekilde güzel lootlar bırakın. Bu onu cezbedecektir. Bir oyuncunun en savunmasız olduğu an yani loot yaparken ki olduğu anda onu vurmak çok kolay olacaktır. Bu şekilde rahat olarak oyuncuları öldürebilirsiniz.

Elinizden geldiğince dolu olan yerlerden kaçının. Ne kadar dolu yerde olursanız ölme riskiniz o kadar yüksektir. Birçok profesyonel oyuncu normal oyun olsa bile turnuvadaymış gibi oynuyor. Bu oynanışta dikkat çeken şey ise sürekli olarak sesten uzağa doğru ilerliyorlar. Mümkün olduğunca da boş yerlere atlıyorlar. Oyunu oynarken bunları göz önünde bulundurursanız. Birinci olmak daha kolay olacaktır.