Pubg Fiyatı

Pubg Fiyatı

Son dönemlerin Battle Royale (BR) tarzındaki oyunlar içinde en çok oynanan oyunu olan Pubg’nin oyuncu sayısı günden güne artmaktadır. 100 kişinin eş zamanlı olarak oynadığı oyun, heyecanlı, sürükleyici ve gerçekçi olmasıyla da büyük ilgi toplamaktadır.  Gerek tek başına gerekse de takım kurarak oynanabilen Pubg oyunu, takım oyunlarında turnuvalar düzenlenmesini sağlayacak kadar bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. Peki, Pubg nasıl oynanır ve Pubg oynamak ücretsiz mi sorusuna cevap arayalım. Pubg Fiyatı

Pubg Paralı Mı?

Öncelikle şunu belirtelim; Pubg hem bilgisayar hem de cep telefonları üzerinden mobil olarak oynanabilen bir oyundur. Oyun ilk çıktığı zamanlar sadece bilgisayar üzerinden oynanabilirken, oyunun bilinirliğinin artması ve çok fazla kişi tarafından oynanmaya başlaması ile Pubg Mobil versiyonu da oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.

Pubg oyununu bilgisayardan oynamak isteyen oyun severlerin 70 TL bir ücret ödemesi gerekmektedir. Pubg Steam üzerinden 70 TL ödeyerek oyunu oynayan milyonlarca kişi ile birlikte bu heyecanı yaşamanız mümkündür. Bilgisayar üzerinden Pubg oynamak isteyen kişiler 70 TL öderken, Pubg Mobil uygulamasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Pubg oyununu cep telefonlarınızda mobil olarak oynamak isteyen oyun severler, cep telefonlarının Android ya da iOS marketlerinden oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirler. Cep telefonu ile Pubg oynamak isteyen oyun severlerin, cep telefonlarının oyunu oynatabilecek sisteme sahip olması gereklidir.

Pubg Fiyatı Düşer Mi?

Pubg Steam fiyatı Türkiye için 70 TL iken ABD için 30 dolar olarak belirlenmiştir. Türkiye fiyatı ABD fiyatına göre daha ucuz kalsa da oyun severlerin çoğu için bu fiyat yine de yüksek kalmaktadır. Bu nedenle oyun severler Steam’in herhangi bir güne ya da döneme özel indirim yapıp yapmayacağını merak eder olmaktadır. Bugüne kadar herhangi bir indirime girmeyen Pubg oyunu, kullanıcı sayısının ve popülerliğinin günden güne artması neticesinde de fiyatında kısa dönemde bir indirime gidilmesi beklenmiyor.  Bu nedenle oyun severler ücretsiz olan Pubg Mobil uygulamasını öncelikli olarak deneyebilir ve oyunu sevmeleri halinde 70 TL ödemeyi göze alabilirler.