PUBG Lite Nedir? PUBG Lite Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile internet kullanımı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyun dünyasında da çeşitli gelişimler yaşandığını görmek mümkündür. Son zamanların en çok ilgi gören oyunu olan PUBG Online, oyuncuların bir numaralı oyunu olarak listeleri alt üst etmektedir. PUBG oyununun düşük donanımlı telefonlar için geliştireceği yeni versiyon ise mobil oyuncuları memnun edecek düzeyde. PUBG’nin mobil versiyonunu oynarken takılmalar yaşayan ve donmalar yaşayan mobil oyuncular için PUBG Lite isimli oyun geliştirildi. Oyunun erişime açıldığının duyurulması ile birlikte mobil oyuncular büyük bir mutluluk yaşadı. Özellikle PC versiyonunu hiçbir şekilde oynayamayıp sadece mobil versiyonu ile tanışan oyunculara Lite versiyonunun sunulacağının açıklanması büyük bir heyecan yaşattı. Bu durumda Fortnite isimli en kuvvetli rakibin ne yapacağı ise merak ediliyor.

PUBG Lite İle Oyun Keyfi

Oyun keyfini katlamak için sürekli olarak yenilik yapan PUBG markasının Lite isimli ürününde de mobil versiyonunu tamamen barındıracağı ifade edildi. PUBG Lite’ın ilk sürümünün oluşturulduğu ve erişime açıldığı bilgisi ile gelen bir diğer bilgi olarak kayıtlara geçti. Erken erişim sürümüne erişim sağlayarak PUBG Lite oyununu deneyebilirsiniz. Eğer mobil cihazınızın donanımı düşükse PUBG Lite oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Böylece telefonunuz ısınma yapmayacak ve oyun içinda kasma donma gibi problemler yaşamadan akıcı bir şekilde oyunu oynayabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey oyunun Lite versiyonunu indirmek ve telefonunuzda çalıştırmaktır. Tüm bu aşamaları uygulayarak kısa sürede oyuna giriş yapabilirsiniz.

PUBG Lite Özellikleri Nedir?

PUBG Lite oyunu hem PC versiyonundan hem de PUBG Mobile versiyonunda çeşitli farklılıklar içermektedir. PUBG Lite isimli oyun, PUBG Mobile kadar yüksek grafik kalitesine sahip değildir. Ayrıca sesleri de HD kalitesinde duymayacağınız bilinen bir diğer gerçektir. PUBG Lite’ta da tıpkı orijinal sürümde olduğu gibi arkadaşlarınız ile birlikte maçlar oynamanız mümkün, oyunun temel içeriği neredeyse birebir aynıdır. Bununla birlikte PUBG Lite’da maçlar 100 kişi yerine 40 kişi ile kurulur. Ayrıca haritalar 8X8 kilometre değil, 2X2 kilometredir. Bu gibi özellikleri göz önünde bulundurarak oyuna giriş yapmanız önerilir. Aksi takdirde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

NOT: PUBG Lite’ın erken erişimi oyunculara açılmıştır.