Pubg Mobil Taktikleri

Pubg Mobil Taktikleri

PlayerUnknown’s Battlegrounds olarak açılımını yapacağımız oyun bir süredir mobil ortamda kullanıcılarının indirimine açık. Pubg PC sürümü kullanmak istemiyorsanız ya da mobilden yanaysanız, ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Mobil uyumluluğu yakalamak adına, ilk etapta kontrol alanına iyice bir bakmalısınız. Çünkü bildiğiniz üzere, iyi refleks nişan ve çatışma anında işinize yarayacaktır. Sizin için kullanışlı olacak tuş ayarlamalarını bu şekilde yapabilirsiniz. En kısa sürede silah bulmak da bu oyunun en temel kurallarından biri. Size uysun ya da uymasın, basit bir silah olsa dahi hemen kapıp kendinizi korumaya başlamalısınız. Haritayı sık sık kullanmayı unutmayın. Üstelik Pubg mobile ses efektleri sayesinde, çatışmanın yönünü de anlayabiliyorsunuz. Pubg Mobil Taktikleri

Pubg Mobile’de Araç Bulmak

Araç bulmak mı yoksa koşmak mı diye düşünüyorsanız, öncelikle bir araç sürerek savaşma deneyimini yaşamanızı öneririz. Pubg Mobile araç bulmak, bizce oldukça önemli. Böylece, mobile alışma aşamasında en azından, daha hızlı bir süreç yaşarsınız. Üstelik çatışma anında da gerçekten işe yarayan bir unsur. Yol kenarlarından araçları alıp sürmeye başlayabilirsiniz. Üstelik harita üzerindeki yerlere de bu şekilde daha hızlı ulaşırsınız. Bu arada belirtmekte fayda var; araç içerisinde bir nebze olsun daha güvenli konumdasınız fakat yine de riskli bir yanı her zaman var. Bu yüzden gözünüz açık olmalı ve çevredeki etkenlere karşı dikkatli olmalısınız.

Oyun Stilini Değiştirmenin İpuçları

Şu ana kadar fena bir Pubg performansınız olmayabilir fakat bazı unsurlara dikkat ederek daha iyi aşamalara gelebilirsiniz. Ya da hiç kazancınız yoksa, bundan sonra kazanmaya başlayabilirsiniz. Pusuya yatan ya da çatışma odaklı… Hangi stratejiye sahip olursanız olun, rakip öldürme aşamasında emin değilseniz o adımı atmayın. Her zaman için tedbirli ve temkinli olmakta fayda var. Envanterinizi doldurmak tabii ki önemli fakat gerekli şeyleri seçmeye özen göstermelisiniz. Özellikle sağlık malzemelerinde biraz daha dikkatli olmalı. Sizin etkili ve yeterli kabul ettiğiniz silah ve ekipmanlarla bir kit yapmanız yeterli olacaktır. Çatışmaya direkt katılmak istemiyorsanız, pusu kuranları tespit edebilirsiniz. Böylece çatışmaya katılmasanız dahi aktif bir görev sergileyebilirsiniz.