Pubg Mobile Başarının Sırrı

Pubg Mobile'de Başarının Sırrı

Bilgisayar sürümünde yakaladığı başarı sonrası Pubg oyununun mobil versiyonu da oyun severlerin beğenisine sunuldu. Bilgisayar üzerinde oynamak için ücret ödemek zorunda olan oyun sever, mobil uygulamada oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemek zorunda değiller. Oyun severler için verilen bu sevindirici haber sonrası Pubg oyunu cep telefonlarından da yoğun bir şekilde oynanmaya başlandı. 100 oyuncu ile başlayan oyun hayatta tek bir kişinin kalmasına kadar devam ediyor ve hayatta kalan son kişi oyunu kazanıyor. Diğer tüm rakiplerinizi geçerek hayatta kalan son kişi olmak adına nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için derledik. Böylelikle Pubg mobile başarının sırrı öğrenebileceksiniz.

Pubg Mobile Uygulamasında Hayatta Kalma Sırları

Oyunun bilgisayar sürümü için parası yetmeyenler ya da bilgisayar sistemi oyunu kaldırmayanlar, hem ücretsiz olması hem de birçok telefonda oynanabilmesi ile oyunun mobil versiyonunu Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak indirerek Pubg oyununu oynayabilir. Oyunu telefonda oynayacak olanlar için birkaç ipucunu sizlerle paylaşalım.

Öncelikle klavye ve mouse ile oyunu daha kolay oynamanın avantajları ortadan kalktığı için oyun kontrollerini size en uygun ayara getirmeniz gerekmektedir. Burada size tavsiye edeceğimiz kontrol modu; Tekli Kontrolcü Modu olacaktır.

Pubg mobile hayatta kalmak için Paraşütle bölgeye indikten sonra yapmanız gereken ilk şey bir silah bulmak olmalıdır. Silahı ne kadar çabuk bulursanız rakiplerinizi de o kadar çabuk öldürmeye başlayabilirsiniz. Tabii ki bu durum rakipleriniz için de geçerli.

Harita kontrolünü sık sık ve detaylı olarak yapın. Pubg Mobil uygulamasında silah seslerinin nereden geldiği harita üzerinde gösterilmektedir. Bu özelliği avantaja çevirmek için harita kontrolünü sıklıkla yapmalısınız.

Silah sonrası bulmanız gereken en önemli şeylerden bir diğeri de bir araçtır. Bir araç bularak rakiplerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Pubg Mobil Dezavantajları Nelerdir?

Öncelikle Pubg mobil uygulaması ile oyunu oynamak, klavye ve mouse ile oynamaya göre çok daha zor olmaktadır. Daha hızlı tepki verememek ve kontrol sorunu mobil uygulamada oyuncular açısından yaşanması olası dezavantajlardır. Bunları dengelemek için yukarıda verdiğimiz önerilere uyabilirsiniz. Bu sayede dezavantajları en aza indirmeniz mümkün olacaktır. Kısacası Pubg mobil dezevantajları dengelemek sizin elinizde.