PUBG Mobile Oyununa Yeni Harita Ekleyen Güncelleme

PUBG Mobile oyunu her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Akıcı bir şekilde mobil platformda oynanabilen PUBG oyununun bu versiyonu oyuncular tarafından yoğun ilgi görüyor. Oyunun masaüstü versiyonunda saatlerini geçiren oyuncular mobil versiyonuna da yoğun bir ilgi göstermekte. Oyunu geliştiren ekip ise her bir güncellemede oyuna birçok içerik ilave ediyor. Eğer PUBG oyununu seviyorsanız son güncelleme ile birlikte oyun eklenen özellikleri de seveceksiniz. Oyuna hem yeni silah, hem yeni araçlar hem de yeni bir harita eklenmiş olacak. Oyundaki gelişim gözle görülür bir şekilde fark edilebiliyor. Eğer siz de PUBG Mobile oynuyorsanız son güncellemeyi alarak yolunuza devam etmelisiniz. Böylece yenilikleri görerek daha çok keyif alabilirsiniz.

PUBG MOBİLE GÜNCELLEMESİ İLE GELEN ÖZELLİKLER

PUBG Mobile oyununun 0.8.0 güncellemesinde yer alan özellikler duyuruldu. Öncelikle oyuna yeni bir harita eklendiği açıklandı. Sunhook isimli haritada birçok ayrıntı dikkat çekiyor. Bununla birlikte oyuna eklenen diğer özelliklerde oyuncuları heyecanlandıracak türden. Bu özelliklerin başında kurşun geçirmez UAZ isimli arazi aracı yer alıyor. Araç 4 koltuk ve Playzone’un dışındaki Flare Tabancası kullanılarak elde edildi. Bununla birlikte QBZ isimli 5.56mm’lik mermi ateşleyen otomatik bir tüfek ve hem tek atış, hem de tam otomatik atma özelliğine sahip bir silah oyuna eklenmiş görünüyor. Bu silahın pusu kuran oyuncular için büyük bir öneme sahip olduğunu bir kez daha vurgulayalım.

PUBG’DE YENİ BİR ARAÇ!

PUBG Mobile oyununa eklenen yeni araç herkesin yakından takip ettiği ve bildiği markalardan birisine ait. Toplam 4 koltuğu olan üstü açık Mussle Car isimli araç birçok oyunda popüler araçlar arasında yer alıyor. Eğer siz de bu tür araçları kullanmayı seviyorsanız zırhlı araçlara nazaran daha hızlı olan bu tür otomobilleri tercih edebilirsiniz. Yapılan son güncelleme ile birlikte oyuna eklenen bu özellikle oyundan alınan keyfi bir hayli arttırıyor. Siz de bu tür özelliklerden faydalanarak oyuncular arasında fark yaratabilirsiniz. Akıcı bir deneyim sunan PUBG Mobile isimli oyunda yeni özellikle çok yakında kullanıma sunulacak. Gelecek son güncelleme ile birlikte oyunda bu değişiklikleri görebilirsiniz.