PUBG nedir, hakkında bilgi, nasıl indirilir?

PUBG nedir? PlayerUnknown’s Battlegrounds, kısa adıyla PUBG. PUBG bir açık dünya oyunudur. Bluehole firması tarafından yayınlanmış ve geliştirilmektedir. Aslında oyunun gerçekten grafiksel anlamda çok iyi olduğu açık bir şekilde ortada. Oyunu güzel kılan şeylerden bir tanesi de hayatta kalma oyunu olması ve özellikle multiplayer olması. Çok oyunculu bir oyun olması sebebiyle oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Çok iyi bir çıkış yapması oyunun kalitesini gerçekten ortaya koyuyor.

PUBG Oyununda Hile Var Mı?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu galiba. Oyun içerisinde hile var mı, sorusu çok fazla geliyor. Aslında bunun cevabını vermek Steam için birazcık kolay, çünkü Steam platformunda hile kullanımı biraz zor oluyor. Özellikle kapalı client oyunlarda hilelerin oyuna uyarlanması neredeyse imkansız bir hal alıyor. Bundan dolayı PUBG oyununda hilelerin çıkması için uzunca bir zamana ihtiyaç olacak. En azından hile kodlayanlar için. Fakat unutulmamalıdır ki açıksız hiçbir sistem yoktur. Her sistemin bir açığı mevcuttur. Yani şu anda hile yok diye hilenin kesin olarak olmayacağı anlamına gelmiyor. Eğer hile çıkarsa sizlere bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

Nasıl İndirilir ve Nasıl Oynanır?

Bu oyuna kaydolmak ve indirebilmek için öncelikle belli bir miktar para ödemeniz gerekir. Kısaca oyun ücretsiz değil, yaklaşık 50-60 TL gibi bir rakama Steam platformu üzerinden satın alınabilmektedir. Satın alma işleminden sonra oyunu online olarak oynayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak oynamanız şu anda mümkün görünmemektedir ve uzunca bir süre ücretsiz olması zor görünüyor.

Oyunu satın almak için öncelikle Steam üyeliğimizin olması gerekiyor. Steam bildiğimiz üzere online oyunların bulunduğu büyük bir platform ve bu platforma ücretsiz şekilde üye olabiliyorsunuz.

Steam’a nasıl üye olunur?

Steam’a üye olmak istiyorsanız öncelikle Steam uygulamasını indirmeniz gerekecektir veya Steam’ın resmi sitesinden üye olmanız gerekmektedir. Türkiye’de iseniz ve bir hesap açmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Üye olduktan sonra giriş yaparak Steam uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Giriş yapmadan da indirmeniz mümkün. Bu uygulama olmadan oyuna giriş yapmanız olanaksızdır.

PUBG nasıl satın alınır?

Oyunu satın almak için öncelikle 60 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekecek. Steam üyeliği yaptıktan sonra aşağıdaki linkten kredi kartı ile veya Steam parası ile satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG nedir ve PUGB nasıl indirilir, sorularına cevap verdik. Umarız yazımız işinize yaramıştır. Daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz. Son olarak Clash Royale Elektro Büyücü Destesi isimli yazımızda Clash Royale oyununda Elektro Büyücü destesini sizinle paylaşmıştık. İyi oyunlar.