PUBG Oyununa Büyük Bir Güncelleme Geliyor

İyi Oynamak Adına PUBG Sistem Gereksinimleri

Çıkış yaptığı dönemden bu yana büyük bir oyuncu kitlesini arkasına alan PUBG oyunu her geçen gün kendisini daha fazla geliştiriyor. Dünyada battle royal modunu verimli bir şekilde kullanan ilk oyun olarak çıkış yapan PUBG Türkiye’de de yüksek oranda oyuncu kitlesine sahip. Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan oyunun temel amacı ise yukarıdan paraşütle indiğimiz bölgede son kalan kişi olmak. Hayatta kalabilmek için başkalarını infaz ettiğiniz bu oyunda silah ve zırh bulmakta bir o kadar zor. İçine girdiğiniz evlerden çıkan silahları ve mermileri toplayarak kendinizi savunabilirsiniz. Bir müddet pusu kurmanızı da mümkün kılan oyunda harita zaman içerisinde daralıyor. Bu süreçte kendinize uygun bir yer bulmalı ve diğer oyuncuların sizi fark etmemesini sağlamalısınız.

PUBG REKOR KIRIYOR

Son zamanlarda Fortnite gibi önemli bir rakibi çıkmasına rağmen halen yoğun ilgi gören PUBG, yeni oyuncu kitlelerini kendisine çekmeye devam ediyor. Oyuncuların seveceği birçok yeniliği oyun içerisine entegre eden dev firmanın büyük güncellemeler ile daha fazla ilgi çekecek materyal kullandığı gözlemleniyor. Tüm bu gelişmeler ise oyuncuları harekete geçiren asıl etmen oluyor. PUBG oyununu seven oyuncular her yeni güncellemede oyuna dikkat çeken birçok unsurun ilave edildiğini teyit ediyor. Haliyle oyun sürekli olarak güncel kalıyor ve oyuncuların talepleri doğrultusunda kendisini geliştiriyor. Tüm bu yeniliklere rağmen oyun ara sıra indirime girerek alıcıları da memnun etmeyi ihmal etmiyor.

YENİ GÜNCELLEME DİKKAT ÇEKECEK

PUBG oyununa yeni bir güncelleme geleceği kısa süre önce duyurulmuştu. Hatta bu konuda birçok teori ortaya atılmış ve ne gibi yeniliklerin oyuna ilave edileceği az çok tahmin edilmeye çalışılmıştı. Oyunda ön kol penetrasoynları ve mermi penetrasoynları değiştiriliyor. Ayrıca kendinizi ön kollarınızla korumak zorunda kalmayacaksınız. Oyundaki bir diğer büyük yenilik ise hava döngüsü olacak. Bilindiği üzere bilgisayar oyunlarında hava döngüsü önemli bir yer almaya başladı. Bu akıma ayak uyduran PUBG oyunu da önemli bir güncelleme yayınlamış olacak. Yeni güncelleme ile birlikte yavaş yavaş Fortnite cephesine kayan kitlenin tekrar PUBG oyununa başlayacağı düşünülüyor.