PUBG S12K Silah Önerisi

PUBG S12K Silah Önerisi

Oyuna girdikten sonra dolu yerlere indiğimizde birçoğumuzun sorunudur belki de silah bulmak. Her yerde pompalı olsa da pek tercih edeni olmuyor. PUBG S12K silahı bu gibi durumlarda en ideal silah diyebiliriz.

PUBG S12K ve Pompalılar

Oyun içerisinde hemen hemen her yerde çıkan pompalılar gerek seri sıkamaması gerek tek atacağına güvenmediğimizden tercih edilmiyor. Aslına bakacak olursak iyi bir oyuncunun elinde her türlü silah tehlikeli olabiliyor. Ama pompalı ve çeşitleri ciddi anlamda çok tehlikeli.

Özellikle pompalı silah çeşitlerinden bizim dikkatimizi çeken S12K oldukça can yakıyor. Seri atışları ve mevcut hasarının yüksek olması rakiplerin kaçması için yeterli oluyor. Elbette bu durum sık yerlerde ve özellikle de bina içlerinde. Yakın mesafede pek rakibi yok. Bir vuruşu tam oturtursanız eğer rakibiniz ölmüş demektir.

Böyle bir silah diğer pompalılara göre az çıkıyor ama denk gelirseniz kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Takılacak fazla bir eklentisi de olmadığından değişen birşey olmuyor. Yakın çatışmalarda kendinize güvenin ve birşeyler deneyin ilk başlarda başaramazsanız bile zamanla herşey oturacaktır.