PUBG Silah Eklentileri Neden Önemli?

PUBG Silah Eklentileri Neden Önemli

PUBG içerisinde bulunan birçok eşyanın işlevi var. Gerek sağlık gerek silah eklentileri olarak. Belli silahlara bağlı kalarak diğer silahları denemeye pek fırsatınız kalmamış da olabilir. PUBG Silah Eklentileri neden önemli?

PUBG Silah Eklentileri Önemi

PUBG içerisinde birçok oyuncu aldığı silah ile kalıyor. Aslına bakacak olursak böyle bir durumla çorba parasını almak oldukça zor. Oyuncular birçok silahtan çok sektiği konusunda şikayetçi fakat bu konuda devreye silah eklentileri giriyor.

PUBG Silah Eklentileri Önemi

Oyun içerisindeki silah eklentileri silahın sekmesini oldukça etkiliyor. Silah eklentilerinden olan yatay ve dikey kabzalar silahın yatay veya dikey olarak sekmesini engelleyen eklenti parçaları kullanacağınız silaha göre birini tercih etmek iyi olacaktır.

Silahlarda kullanılan susturucular silahın sekmesini arttırır ama bulunmanızı önler. Bir nişancıysanız susturucular tam size göre diyebiliriz. Oyun içerisinde bulmak ne kadar zor olsa da bulunca da yerinde durulmuyor. Susturucunun yanı sıra alev gizleyici ve namlu ucu freni gibi aparatlar da mevcut bunlarda silahın sekmesini azda olsa etkiliyor.

Çoğu eklentisiz silahın sevilme sebebi zaten sekmeme gibi durumlar oluyor. Ama eklenti gerektiren silahlar eklentileri tamamlandıktan sonra durdurulamaz bir hal alıyor. Oyun içerisinde elinizden geldiğince eklentili silahları tercih etmeye çalışın.