Pubg Turnuvaları

Pubg Turnuvaları

Pubg oyun piyasasına çıktığı 2017 yılından bu yana oyuncu sayısını günden güne arttıran bir Battle Royale tarzı oyundur. Oyunun popülaritesinin artması ile Pubg Mobil versiyonu da oyun severlerin hizmetine sunuldu. Bilgisayar sürümünün paralı olması birçok oyuncuyu mobil versiyonu oynamaya iterken, oyun popülaritesini günden güne arttırmayı başardı. 100 kişi ile oynanan ve hayatta tek bir kişi kalana kadar devam eden oyun, bireysel olduğu kadar takım olarak da oynanmaya ve turnuvalar düzenlenmesine neden oldu. Kurulan takımlar ile ödüllü ya da ödülsüz olarak düzenlenen turnuvalar, oyun severlerin heyecanına heyecan katmaya devam ediyor. Pubg Turnuvaları

Turnuvalarda Ödül Olarak Ne Veriliyor? 

Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında düzenlenen Pubg turnuvaları oyun severlerin büyük ilgisini çekiyor. Bugüne kadar düzenlenen yurt dışı turnuvalarında 100 000 dolara kadar ödül verilen turnuvalar düzenlendi. Ülkemizde düzenlenen Pubg turnuvalarında bu denli büyük ödüller verilmiyor olsa da, ülkemizde yapılan turnuvalarda başarılı olan takımlar yurt dışındaki turnuvalara da katılım göstermeyi hedefleyebilirler.

Turnuva tecrübesi ve ekip ruhu ile yurt dışında düzenlenen turnuvalarda başarılı olmanın yolu açılabilmektedir. Yurt dışında düzenlenen turnuvaları internet üzerinden takip ederek katılım gösterebilirsiniz.

Ülkemizde Pubg Turnuvaları

Ülkemizde gerek amatör gerek profesyonel olarak Pubg turnuvaları düzenlenmektedir. Amatör Pubg turnuvaları katılmak isteyen takımlar, facebook grupları üzerinden turnuva katılım şartlarını ve tarihlerini takip edebilir. Bunun yanı sıra, resmi Pubg turnuvaları da düzenlenmektedir. Türkiye resmi twitch hesabı üzerinden turnuva bilgilerini, maç programını takip edebilirsiniz. Türkiye resmi twitch hesabı için; https://www.twitch.tv/battlegroundstr adresine tıklayabilirsiniz.

Ülkemizde düzenlenen Pubg turnuvaları farklı bölgelerde yaşayan oyun severler için de düzenlenebilmektedir. Farklı şehirlerde yaşayan oyun severler, düzenlenen turnuvaları kendi şehirlerinden kendi ekipleriyle katılabilmektedir. Dönem dönem düzenlenen bu turnuvaları da yine verdiğimiz link üzerinden takip edebilirsiniz.

Siz de kuracağınız Pubg ekibi ile öncelikli olarak ülke içindeki turnuvalara katılabilir, sonrasında başarılı olmanız halinde ise büyük ödüllü yurt dışı turnuvalarına katılmayı düşünebilirsiniz. İnternet cafelerde oyun oynama deneyimi bir hayli fazla olan oyun severler, şüphesiz ki Pubg oyununda da ekip olarak çok başarılı olacaktır.